fbpx

Зворушливий візит королівського подружжя до лікарні Ланкаширу: немовля на руках Кейт та собака-терапевт

Зворушливий візит королівського подружжя до лікарні Ланкаширу: немовля на руках Кейт та собака-терапевт

Нещодавно герцог та герцогиня Кембриджські вирішили підтримати медичних працівників, які зіткнулися з важкими викликами під час пандемії, та відправились на зустріч із ними у Ланкашир, що на північному заході Англії.  

Зворушливий візит королівського подружжя до лікарні Ланкаширу: немовля на руках Кейт та собака-терапевт 1

Вільям і Кейт зустрілися з лікарями, медсестрами та іншими медичними працівниками громадської лікарні Clitheroe. Подружжю було особливо цікаво почути, як благодійна організація NHS Charities Together, яку пара просувала протягом останніх двох років, підтримувала лікарні та їхній персонал. 

Їх також познайомили з новим “спеціалістом” лікарні — цуценям породи кокапу на ім’я Альфі, якого навчатимуть як собаку-терапевта для підтримки пацієнтів та працівників лікарні. Коли вони по черзі тримали та пестили Альфі, Кейт, сміючись, сказала: «Наша собака буде дуже засмучена. Вона спитає: «Де ти був?» ” Минулого року вони взяли в сім’ю нового чорного кокер-спаніеля після смерті улюбленого пса Лупо. 

Зворушливий візит королівського подружжя до лікарні Ланкаширу: немовля на руках Кейт та собака-терапевт 2

Видання People також розповідає, що фотографуючись із деякими сім’ями, пара познайомилася з Труді та Алістером Баррі та їхньою донькою Анастасією. Кейт тримала дівчинку, коли вони позували для фотографії. Принц Вільям встиг пожартувати: «Не давайте моїй дружині більше ідей!»

Королівська пара викликала у всіх відвідувачів справжній захват та прихильність.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59