fbpx

Зухвалий тренд 2020: як носити портупею

Зухвалий тренд 2020: як носити портупею

Хто сказав, що брутальні шкіряні аксесуари доречні лише на БДСМ-вечірках, а придбати їх можна тільки у секс-шопах? Цього сезону портупеї знов стали трендовим аксесуаром, що додає образам зухвалості та навіть здатний підкреслити тендітність.

Походить ця модна деталь із стилю мілітарі, адже раніше портупеї були частиною військового спорядження. Але часи змінюються і з часом такі вироби перетворились на цікавий аксесуар, який цього сезону знов став мега-трендом.

На показах осінь-зима 2020/21 портупеї використали одразу декілька відомих брендів, що є законодавцями модних тенденцій. Наприклад, Alexander McQueen поєднали одразу два гарячих тренди та причепили на тонкі шкіряні ремені мікро-сумки. Такий аксесуар стилісти радять носити разом із жакетом чи костюмом, підкреслюючи талію. Виглядає дуже елегантно!

Додавати образам брутальності радить і Майкл Корс, пропонуючи вдягати портупеї на довгі сукні. Міксувати такі деталі із вечірнім одягом вирішив і дизайнер бренду Gucci Алесандро Міккеле, який доповнив милі рожеві сукні з рюшами лакованими ременями та готичними прикрасами. Справжній гротеск!

Яким би чином дизайнери не намагались нас вразити, пам’ятайте, що робиться це для шоу і багато експериментів не пристосовані для повсякденного життя. Потрібно враховувати і те, що це самодостатній аксесуар, який варто обережно міксувати з іншими яскравими деталями.

Найактуальніший варіант — поєднання із класичним костюмом. Обравши одяг, взуття та портупею стриманого кольору, сміливо додавайте один яскравий акцент, наприклад, помітну сумку.

Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 1
Street style, Getty Images

Також портупеї вдало поєднуються футболками, тонкими джемперами та сорочками. У такий спосіб аксесуар робить стриманий образ більш цікавим та в міру нахабним.

Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 2
Street style, Getty Images

Гармонійно поєднати портупєю можна навіть із верхнім одягом. Наприклад, із тренчем, адже класика не повинна бути нудною та суворою.

Де придбати портупеї:

Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 3
Zara
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 4
Alexander McQueen
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 5
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 6
Acne Studios
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 7
Asos
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 8
Ann Demeulemeester
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 9
Pretty Little Thing
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 10
Junya Watanabe
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 11
1017 ALYX 9SM
Зухвалий тренд 2020: як носити портупею 12
Nasty Gal
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59