fbpx

Зробіть це м’яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах

Зробіть це м’яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах

Пам’ятаєте, як в 2011-му було популярним змінювати свій статус “ВКонтакті”, вже в перший день стосунків, що щойно розпочалися, урочисто тегати свою нову половинку. І за два тижні драматично видаляти цю позначку на радість допитливої публіки, коли щось у відносинах пішло не так. 

Тому зараз, у 2021-му, з’явилась ціла збірка правил щодо інстаграм-етикету “Now it’s officially”. Сформували його, звісно, зірки: Ріта Ора та Тайка Вайтіті, Дженніфер Лопес та Бен Аффлек, Адель і Річ Пол. Ці та інші зіркові пари створили цілий тренд у соцмережах, як правильно оголосити про свої нові стосунки. Соціологи та психологи навіть вже встигли дати йому визначення – “soft launch” (м’яке представлення). Розбираємось, що це означає. 

Soft launch

Зробіть це м'яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах 1
Річ Пол і Адель

“Soft launch” – це стратегія поступового запуску вашого обранця у вашу стрічку інстаграму. На початку стосунків важко визначити, як далеко вони зайдуть та чим увінчаються, тому голлівудські селебріті радять спочатку давати лише натяки фоловерам на те, що ваше серце наразі не вільне. Фото сервірованої на двох вечері, рука бойфренда в кадрі, але без обличчя, квитки у відпустку. Така конспірація потрібна для того, аби переконатися, що ваші стосунки дійсно претендують на щось серйозне. В іншому випадку, такі фото по суті не асоціюються з конкретною особою і у разі краху романтики, на відміну від спільних селфі, їх не потрібно буде видаляти пачками. 

DTR 

Зробіть це м'яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах 2
Ріта Ора і Тайка Вайтіті

У період “soft launch”, подтрібно здійснити DTR, що розшифровується як “define the relationship” – “визначте ваші стосунки”. До розмови, де ви проговорите свої очікування один від одного, спеціалісти не рекомендують робити жодних офіційних заяв, щоб потім, знову ж таки, не довелось істерично видаляти спільні селфі і потрапляти в епіцентр пліток. 

Спільне фото

Зробіть це м'яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах 3
Кортні Кардашьян і Тревіс Баркер

Коли ви нарешті пройшли стадію “soft launch” і готові офіційно підтвердити здогадки ваших підписників щодо обранця, вам потрібно добряче подумати над першим спільним фото. Експерти кажуть, що інстаграм зараз – еквівалент весільного альбому. Тож кожне спільне фото має бути виваженим і відображати настрій ваших стосунків – пристрасть, як у поцілунку Джей Ло і Бена Аффлека, драматична чорно-біла світлина з кінематографічним вайбом, як у Адель і Річа Пола чи романтичне сплетіння рук, як у Кортні Кардашьян та Тревіса Баркера. 

Не будьте сомом 

Зробіть це м'яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах 4
Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

У соцмережах є визначення “сatfish” (сом), який у вузькому значенні означає фейковий профіль у соцмережах, а у більш широкому використовується для опису інстаграмного життя, яке зовсім не відповідає реальності. Тому спеціалісти зі стосунків рекомендують не зловживати фільтрами, редакторами та додатками при спільних світлинах з коханим, а також не використовувати постановочні кадри з фотосесій. Світлини мають виглядати максимально щирими та природними, аби не образити вашого партнера і не викликати хвилю сумнівів у вашої аудиторії.

Влучний час 

Зробіть це м'яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах 5
Кет Деннингс і Andrew WK

Так, для того, щоб кричати на увесь світ про своє кохання, будь-який час є влучним. Але з іншого боку, в сучасних реаліях є термін “сuffing season” (“сезон наручників”), коли ви опиняєтесь в заручниках у депресивної пори року і восени сходитесь з людиною лише тому, аби не зимувати на самоті. Такі “стосунки заради стосунків”, а не “стосунки заради партнера” зазвичай завершуються весною, з першими променями теплого сонця та можливістю активніше проводити час. Тому якщо ви хочете, аби ваше нове кохання сприймали серйозно, вам ліпше поквапитись, бо вже з першими заморозками наступить той самий “сuffing season”. 

Не піддавайтесь тиску 

Зробіть це м'яко: гід, як правильно у 2021-му оголосити про свої нові стосунки в соцмережах 6
Колсон Бейкер і Меган Фокс

Психологи попереджають, що офіційне оголошення про свою пару в інстаграмі може додати у стосунки зайвий тиск, невиправдані очікування, напруження через чужі коментарі під вашими світлинами. Тому в стосунках перш за все зосередьтесь на почуттях – те, що ви знайшли людину своєї мрії, з якою маєте можливість приємно проводити час, вже саме по собі чудово. І пам’ятайте, що соціальні мережі – лише невеличка частина сучасного життя. Не давайте їй впливати на ваше реальне спілкування з будь-ким. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59