fbpx

Зоопарк Англії запросив співака, щоб покращити розмноження мавп

Зоопарк Англії запросив співака, щоб покращити розмноження мавп

Романтику люблять не лише люди. Видання Staffordshire live повідомило про те, що зоопарк “Мавпячий ліс Трентам”, який розташований у англійському Стаффордширі, запросив Дейва Ларджі – соул-співака. Працівники сподіваються, що серенади допоможуть налаштуватися зникаючим видам мавп на спарювання.

Директор зоопарку Метт Ловатт зізнається, що ідея дивна, але він здався під натиском своїх зневірених колег. Адже ті припускають, що хіти 70-их, які вважалися зразком романтичності і сексуальності, можуть спонукати тварин до прояву інтересу один до одного. Тож Дейв Ларджі у переддень закоханих виконав для макак хіти Марвіна Гея Let’s Get It On та Sexual Healing.

Речник парку сказав, що під час концерту мавпи виглядали дуже розслабленими та сповненими любові. А підтверджували це макаки характерним цоканням зубів.

Зоопарк Англії запросив співака, щоб покращити розмноження мавп 1

Відвідувачі зоопарку теж були задоволені романтичною атмосферою та сподіваються, що виконання найвідоміших пісень про кохання всіх часів пробудить у самках і самцях найніжніші почуття і змусить їх спарюватися.

Ліс є домом для 140 вільно блукаючих варварських макак – безхвостих видів мавп, які походять з Алжиру та Марокко.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59