fbpx

Золото і шампань: головні тренди кольорів на 2021 рік

Золото і шампань: головні тренди кольорів на 2021 рік

Окрім експертів Інституту Pantone, які нещодавно вже оголосили головні кольори цього року, аналізувати модні відтінки беруться і представники Shutterstock. Днями вони опублікували власний звіт 2021 Color Trends.

Для створення свого щорічного дослідження спеціалісти фотобанку з’ясували, які фотографії найчастіше завантажували користувачі у 2020 році. На основі цих данних вони і зробили висновки про те, які кольори будуть актуальні у 2021-му.

Одним з трьох головних відтінків року вони назвали Sail Champagne (Sail — вітрило, Champagne — шампанське). Його експерти порівнюють із «чистим полотном ескапізму», на якому можна зобразити все, що завгодно.

Золото і шампань: головні тренди кольорів на 2021 рік 1

Не менш актуальним є і колір Fortuna Gold, названий на честь давньоримської богині удачі Фортуни. Цей теплий та глибокий золотий колір символізує випадкові події, а ще він нагадує про осіннє листя на міських вулицях.

Золото і шампань: головні тренди кольорів на 2021 рік 2

Третій відтінок Tidewater Green (Tidewater — узбережжя, Green —зелений), символізує постійні і неминучі зміни, подібні змінам пір року або океанським припливам і відпливам.

Золото і шампань: головні тренди кольорів на 2021 рік 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59