fbpx

Зірки українського балету виступили у Буенос-Айресі

Зірки українського балету виступили у Буенос-Айресі

Народні артисти України Катерина Кухар і Олександр Стоянов виступили одному з найбільших концертних залів Буенос-Айреса, передає Укрінформ, посилаючись на Посольство України в Аргентині. Команда Grand Kiev Ballet презентувала виставу балету «Жізель».

Перед початком заходу у вступній промові Тимчасовий повірений у справах України в Аргентинській Республіці Сергій Небрат підкреслив важливість всебічної підтримки України, яка вже майже чотири місяці протистоїть повномасштабній російській навалі.

«Саме зараз, коли український народ воює за свободу, проти жорсткого російського вторгнення, захищаючи демократичні цінності світу, важливо проявити солідарність та допомогти Україні. Було наголошено, що культурна дипломатія, це та сила яка зможе сприяти єдності демократичних держав проти російської агресії та допоможе нашій спільній перемозі у війні», – йдеться в повідомленні.

Зірки українського балету виступили у Буенос-Айресі 1

Зауважується, що частина коштів, зібраних від турне Національного балету України Аргентиною, підуть на допомогу Збройним силам України.

«Український балет та Українська дипломатія працюють разом єдиним фронтом для підтримки Збройних Сил України та перемоги над російськими окупантами! Все буде Україна!», – наголосили у Посольстві.

Раніше Grand Kiev Ballet давали благодійні виступи у Швеції.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59