fbpx

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї

Як не падати духом на серед потоку інформації, а натомість проводити час на карантині з користю – нам вже розповідали зіркові друзі нашого видання у першій, другій та третій частині рубрики “Зірки на карантині”. Тим часом ми продовжуємо опитувати відомих артистів, телеведучих та лідерів думок, як перенести своє життя в онлайн-режим.

Tayanna, співачка

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 1

Ми з сином дотримуємось усіх правил безпеки: не гуляємо в місцях, де є велике скупчення людей, руки дезінфікуємо антисептиком, на вулиці завжди у масці та одноразових рукавичках. Та загалом, ми майже не виходимо з дому. Я можу поїхати у магазин раз на тиждень за продуктами або на студію. Син практично увесь час вдома, але він знаходить собі різні активності, тому не сумує.

Вдома ми кожен ранок робимо зарядку, медитуємо, експериментуємо з приготуванням різних  смачних сніданків.  У сина пів дня онлайн уроки, а я за цей період встигаю зайнятися своїми справами, ввечері ми разом граємось у настільні ігри, читаємо книжки, малюємо, дивимось фільми. Якщо гарна погода, рано вранці, коли ще сусіди сплять, катаємось на велосипедах біля будинку, тому що хоча б трохи, але потрібно виходити на свіже повітря.  Час від часу я виїжджаю на студію, щоб якнайшвидше дописати свій новий альбом.

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 2

Ми живемо у таку епоху, коли в нас є стільки діджитал можливостей. Тому, упор на карантині я роблю на самоосвіту. Нарешті з’явився час і я можу більше спілкуватися зі своїми підписниками. Щосереди та щосуботи виходжу у прямий ефір Instagram, намагаюсь ділитися цікавинками, проводити різні інтерактиви. А ще, нещодавно провела перший в житті онлайн live-концерт, підтримавши челендж #язалишаюсьвдома. Це був цікавий досвід, але все ж таки за концертними майданчиками та справжніми гучними оплесками глядачів вже сумую.

У процесі роздумів, хвилювань, переживань від того, що відбувається я зрозуміла, що мені не вистачає бесід. Довгих, уважних, таких «на одній хвилі», коли хочеться кожного дослухати до кінця, коли прислухаєшся і замислюєшся. Саме для цього я приєднуюся у прямі ефіри до друзів з різних сфер і поринаю в бесіду, я можу по кілька годин розмовляти з близькими людьми по телефону. Якщо знайти час на філіжанку кави з подругами завжди була задача не з легких, то зараз ми можемо виходити на скайп-зв’язок і спілкуватись нікуди не поспішаючи. 

Вдячна цьому часу, тому що маю змогу присвятити більше уваги сину Даніелю. Є змога вивчити його вподобання, інтереси і зрозуміти, чим він та однолітки цікавляться, «крокую в ногу з часом». А нещодавно подивилася фільм «Маленькі жінки»  – надихнулася та зрозуміла, що напевно вже час випускати мій альбом «Жіноча сила».

Тимур Мірошниченко, телеведучий

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 3

Ми родина дисциплінована. Подобається чи ні, але якщо уряд каже, що треба сидіти вдома, то сидимо. Без нагальної потреби домівку не покидаємо. Інколи дуже хочеться вже кудись вийти, але тримаємось.

Я працюю. У мене зйомки час від часу, тому раз-два на тиждень виходжу з дому майже на повний день. Комбіную робочі справи з поїздками по магазинах за продуктами, дитячими речами, але інші 5 днів на тиждень ми вдома. Інна з сином відвідували лікаря декілька разів. Карантин карантином, але деякі планові огляди ми не скасовували, все ж таки синуля малий зовсім. Але це скоріше виключення з правил.

Щоранку всією родиною ми годину займаємося спортом. Раніше час був лише на планку, а тепер можу дозволити собі повноцінне тренування. Мія стрибає з нами, Марко спостерігає. Потім ми готуємо, їмо, граємось, займаємось хатніми справами, так само всі разом. Увечері влаштовуємо сімейний кіно-марафон, а коли діти засинають, читаємо з дружиною.

Для нас це можливість побути всім разом. Ми насолоджуємося. Все робимо разом. Всі вчотирьох. В нашому житті багато спорту, фруктів і любові. Ми не боїмося вірусів.

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 4

В цьому періоді мене приємно вразило, скільки людей почали безкоштовно віддавати те, чим раніше заробляли на життя – свої знання та досвід. І все це просто, щоб підтримати один одного. Стільки тренінгів, марафонів, ефірів, де діляться знаннями… це неймовірно! 

Уся моя стрічка в соціальних мережах – це суцільний саморозвиток. Всі вивчають нове, займаються спортом, встигають попрацювати віддалено. Щодо мене, то я нарешті нікуди не поспішаю і можу насолодитися моментом. У мене вже років з 20 навіть відпустки були коротесенькі по 3-5 днів. Але як би там не було, скучив за шаленим робочим ритмом.

Людині потрібна людина і живе спілкування. Ніколи онлайн зустріч не замінить відчуття присутності поруч. Коли ти відчуваєш співрозмовника на енергетичному рівні. Інтернет в широкому вжитку існує вже 30 років, але ми все одно продовжуємо зустрічатись в офлайні і цінувати час разом. Тому ні, в діджитал я не занурюсь повністю. Як виняток у нинішніх умовах онлайн робота зрозуміла. Але робити це звичкою не хочу.

Нікіта Добринін, телеведучий та його наречена Дар’я Квіткова

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 5

Д. Квіткова: Ми повернулися з Маямі, відсиділи 14 днів самоізоляції, як годиться, щоб переконатися що з нами все добре, і сидимо зараз вдома, як і всі – скасували всю роботу, зустрічі. Н. Добринін: У нас є певні рекламні зобов’язання з різними брендами, тому ми успішно виконуємо роботу онлайн. Якісь хіт-паради телеканалу М1, де я працюю, у мене виходить знімати по фейстайму. Так що в цьому плані нам дуже навіть пощастило. Ми суворо дотримуємося правил карантину, знаходимося вдома, але при цьому маємо змогу працювати.

Д. Квіткова: Ми виходимо в магазин і їздимо до нашої сім’ї, у них приватний будинок, проводимо час тільки так. Н. Добринін: Так, тільки так, ми спілкуємося з дуже вузьким колом людей, це буквально чотири людини. Користуємося доставкою їжі, яку доставляють до під’їзду. І на відстані ми забираємо цю їжу. Намагаємося взагалі мінімізувати контакти.

Д. Квіткова: Ми дивимося серіали, фільми, Нікіта книжку читає. Чим ми ще займаємося? Тим на що зазвичай не вистачало часу. Н. Добринін: Так, перебираємо речі, відбираємо непотрібні, займаємось прибиранням. Д. Квіткова: У нас ще з’явився маленький котик, тому доглядаємо ще за ним. Н. Добринін: Так, у нас є чим зайнятися, маленький Scottish fold, наша нова турбота, наша нова рутина.

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 6

Д. Квіткова: У нас є санітайзер, є серветки вологі з дезінфектором, продукти перемиваємо… Н. Добринін: … продукти, які нам доставили або які ми купили. Такі базові речі як миття рук, обробка санітайзером, носіння масок. Ось це базові речі, які важливі, яких потрібно дотримуватися. І звичайно мінімізувати число контактів з іншими людьми.

Н. Добринін: Перше відкриття – ми почали частіше спілкуватися з нашими рідними по фейстайму, листуватися, ділитися новинами, тому що в звичайні будні на це не вистачає часу. Ми склали список улюблених серіалів, які дійсно хочеться переглядати. Наприклад, «Збій», «I-land», «Добрі знамення», «Хеппі». Загалом, Нетфлікс – це таке особисте відкриття. Крім того, ми готуємо сирники за якимось н-ним рецептом, м’ясо на грилі, покращуємо свої кулінарні навички.

Д. Квіткова: Ми так чи інакше тримаємо онлайн зв’язок з аудиторією. Н. Добринін: Намагаємося людей підбадьорювати, проводимо онлайн тренування, окремо Даша, окремо я, або спільні тренування. Розповідаємо про те, що ми готуємо, що ми дивимося. Вважаємо, що в цьому є деяка місія: підбадьорювати людей, і ні в якому разі не закриватися, навпаки максимально відкриватися світу. Думаємо, що саме в цій відкритості і є майбутнє. 

Валерія Гузема, дизайнер прикрас

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 7

Я дотримуюсь карантину максимально строго. Залишаюсь вдома, а усе необхідне замовляю онлайн.

Інколи виходжу за продуктами неподалік від дому та за цей короткий період намагаюсь насолодитись свіжим повітрям. З батьками та сестрами тримаю зв’язок по телефону та контролюю, щоб вони залишалися вдома.

Під час карантину я згадала, що моє друге покликання –  це журналістика. Мене надихають успішні люди і я беру у них інтерв’ю у прямому ефірі на своїй сторінці в Instagram. Тема наших онлайн-зустрічей: “Бізнес під час кризи”. Ми обговорюємо, з якими труднощами вони зараз зіткнулись і які поради вони можуть надати починаючим підприємцям. Мої герої – це  люди з різних сфер бізнесу. Я вже поговорила с Оленою Борисовою, Лєрою Бородіною, Кирилом Куницьким, В’ячеславом Клімовим, Андрієм Здесенком та Зоєю Литвин. Наступними моїми гостями в ефірі будуть Катя Сільченко, Віра Брежнєва, Гарик Корогодський, Марина Авдєєва, Майкл Дон та Володимир Завадюк. Мене настільки заряджають ці люди, під час наших інтерв’ю я відкриваю для себе багато цікавих кейсів, які застосовую і в своєму бізнесі. Так що я сміливо можу сказати, що поєдную корисне з приємним. 

Також на самоізоляції багато людей перебирають свій гардероб і деякі речі вже втратили свою актуальність. В мене з’явилась ідея надати речам друге життя і відправити їх в благодійний фонд, який займається допомогою жінкам, котрі потрапили у важкі життєві обставини. Вже на днях я запущу цей проект і напишу усі деталі у своїх соцмережах.

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 8

І, звісно, багато часу я приділяю створенню нової колекції та планую всіх здивувати одразу після завершення карантину.

Я роблю акцент на саморозвиток. Зараз я навчаюсь в онлайн-школі “Бізнес-конструктор”, проходжу онлайн тренінг “Тато бренду” Андрія Федоріва,  завантажила собі курс по дизайну від Coursera і почала вивчати французьку мову. Також займаюсь спортом завдяки онлайн-тренуванням спортзалу Smartass.

На карантині я багато читаю книжок та дивлюсь фільми. Останнє, що мене вразило з кінематографа – це документальна картина “Дім” (2009 рік), музична драма “Одержимість (2014 рік) та історична драма “Вилікувати страх” (2015 рік). Усім раджу прочитати: «Стратегія життя», Клейтон Кристенсен, «Антикрихкість», Нассім Ніколас Талеб, «Жінки, що біжать з вовками», Кларисса Пінкола Естес.

З друзями та колегами ми одразу почали комунікувати в онлайн-режимі. Мій бізнес теж зараз працює завдяки онлайн-замовленням. Але я дуже сумую за живим спілкуванням та щирими емоціям. Я вирішила, що відразу після завершення карантину,  перший тиждень буду працювати в шоурумі і самостійно допомагати усім гостям обрати прикраси. Вже з нетерпінням чекаю на цю мить та просто хочу усіх обійняти.

Вікторія Батуї, телеведуча, філантроп

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 9

Ми дотримуємося режиму настільки, наскільки цього вимагає загальне правило. Ми нікуди не ходимо, винятком є продуктові магазини. Виходжу тільки я, при цьому дотримуюся всіх рекомендацій – надягаю маску, ношу з собою нітрилові рукавички і у мене завжди з собою спиртовий антисептик для рук. Дітей я так само привчаю до гігієни, адже не завжди можу проконтролювати, тому вони повинні знати, що потрібно робити.

Тепер ми всі разом готуємо їсти, граємо в розвиваючі настільні ігри, дивимося фільми, більше читаємо. Отримуємо задоволення від спілкування один з одним, ось що насправді важливо, чого в повсякденному житті дуже часто не вистачає. Що стосується особистих справ, з огляду на те, що всі салони зараз закриті, у мене є можливість приймати ванну з аромамаслами довше, не поспішаючи почитати книгу в ванній, нанести маску або доглядові засоби. Раніше вони похапцем наносилася на 5 хвилин, а зараз можна робити так, як того вимагає інструкція.

Зірки на карантині: Tayanna, Тимур Мірошниченко, Валерія Гузема, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Вікторія Батуї 10

Зараз ми всією сім’єю намагаємося дивитися добрі, емоційно позитивні фільми, влаштовуємо вечірні танці. Мої діти люблять голосно вмикати музику та танцювати, тепер ми можемо до них приєднатися. Також круто, що світові зірки, такі як Роббі Вільямс і Джон Ледженд виходять в прямі ефіри і музикою розряджають обстановку.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59