fbpx

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade

Як не падати духом на серед потоку інформації, а натомість проводити час на карантині з користю – нам вже розповідали зіркові друзі нашого видання у першій та другій частині рубрики “Зірки на карантині”. Тим часом ми продовжуємо опитувати відомих артистів, телеведучих та лідерів думок, як перенести своє життя в онлайн-режим.

Сергій Притула, телеведучий

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 1

Дотримуємось карантину максимально строго. Вихід з дому максимально мінімізовано. Рятує наявність тераси. Діти мають змогу проводити час на свіжому повітрі, гратися, малювати крейдою по плитці, буцати м’яч, тощо.  За останній тиждень я був один раз у продуктовому і раз на заправці. Ще раз в магазин їздила дружина. Обов’язково в респіраторній масці і в одноразових рукавичках. Верхній одяг потім залишається в окремо відведеному для цього місці, миття рук та використання антисептика – обов’язкове. І не тільки тоді, коли самі виходимо з дому, але й тоді, коли доставка привозить нам якісь замовлення. 

Чим зайняті вдома? О, Боже… та тут роботи, як виявилось, хоч гать гати! Особисто я опановую ті території, до яких раніше руки не доходили: зареєструвався на Патреоні, для ще одного волонтерського напрямку, завів власний Youtube-канал, активно формую новий гастрольний графік, розуміючи, що всі 30 з гаком концертів, які були у квітні/травні не відбудуться, займаюсь оптимізацією витрат та ламаю голову, чим завантажити колектив на карантині, щоб десь компенсувати недоотриманий прибуток. Зрештою, є книги, фільми і соцмережі. Донька не натішиться, що мама з татом цілий день вдома! Завжди вигадує якісь оказії: «пікніки», «збирання грибочків та ягід», «лікування Мікі-Мауса» тощо. Синові адаптація до карантину давалась трохи складніше, позаяк, раніше у нього був дуже насичений графік, попри школу. Зараз його день розбитий на кілька сегментів, на кшталт, тут шкільні завдання, які задавали на канікули, тут читання, тут ЛФК, тут онлайн заняття з англійської, тут онлайн з комп’ютерної академії. Ну і має віддушину, бо зараз ми не так строго лімітуємо його у спілкуванні з комп’ютером. 

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 2

Одним словом, сили кинуті на те, щоб адаптуватись до подібного графіку на тривалу перспективу. Для мене в цей період найголовніше відкриття – це чергове захоплення самоорганізацією українців. Там, де влада не справляється, багато хто не сидить, склавши руки, а підставляє плече. Хтось підвозить лікарів, хтось перепрофілював своє виробництво на пошив захисних костюмів для медиків, хтось їх купує і розвозить по лікарнях (я зараз стою в черзі на придбання сотні комплектів для полтавських медиків і та черга сформована з волонтерів), хтось забезпечує стареньких, щоб вони не виходили з дому, будучи в групі ризику. Ось це головне і найяскравіше враження! 

Частково перевів спілкування з аудиторією в інтернет в деяких моментах (ютуб-канал). Але якщо говорити про перенесення, приміром, «вар’ятівського» контенту в онлайн, то тут є певний клопіт. Ми не музиканти, щоб грати та наспівувати улюблені пісні своїй аудиторії. І навіть не читці поезії, коли можна це робити на камеру без фітбеку в цю ж секунду. Гумор потребує сторонньої реакції і розказувати монолог чи розігрувати мініатюру без глядачів, в тишину – це трохи не та історія. Але ми щось придумаємо!

Ірина Горова, продюсер Mozgi Entertainment, CEO MOZGI Group

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 3

Наша родина та компанія максимально відповідально поставилися до ситуації. Ми дотримуємося карантину та всіх рекомендацій. Але це не заважає нам активно праюцвати, займатися саморозвитком та шукати нові нестандартні рішення. Разом з дочкою та сином виходимо 2 рази на день на прогулянку з нашим мопсом Жориком. Якщо їдемо з Наташею до магазину, обов’язково одягаємо захисні маски та рукавички. Звісно, відвідуємо наших бабусь та дідуся – завозимо їм все необхідне, щоб мінімізувати  їхні виходи з дому.

Вдома працюємо навіть більше, ніж раніше! Але в мене з’явився час на медитацію та вивчення англійської мови. Зараз я більше уваги приділяю спорту: біг завжди був «не моя історія», на відміну від gym та великого тенісу, але щоб не втратити форму, я почала бігати рано вранці 5-6 км. З дітьми ми граємо в настільні ігри, дивимось кіно, багато спілкуємося, вчимося готувати. Оскільки зараз ми відмовилися від помічниці по дому, у всіх членів родини з’явилися нові обов’язки. Наприклад, Андрій витирає пил, пилососить…У всьому є позитивні боки!

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 4

Акцент робимо на збереження внутрішнього спокою, підтримку здоров’я родини та робітників, пошук нових ринків та креативних рішень. Головне відкриття в тому, що карантин – можливість появи нових корисних звичок та повернення до давно втрачених цінностей.

Ми почали більше спілкуватися з родиною, бувати вдома, насолоджуватися сімейним затишком. Нас ніби повернули у дитинство. А оскільки карантин продовжили, у нас з’явиться більше часу все це усвідомити та внести зміни у своє пост-життя. Наприклад, у мене вже виробилися нові онлайн-звички – для зв’язку з колегами частіше використовую програми типу Zoom замість мобільного телефону.

Ми вигадуємо нові проекти, які зможуть бути актуальними після закінчення карантину. Незабаром вийде перший випуск 2POPODCAST – нового формату від Потапа та Позитива. Це новий для нас досвід – весела, креативна та цікава YouTube-програма. Ми максимально переводимо все в онлайн. Головне – вчасно зорієнтуватися та створити новий продукт, якій буде успішно жити після.

Michelle Andrade, україно-болівійська співачка

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 5

Ми з мамою заздалегідь запаслися усім необхідним, щоб рідше виходити з дому та не контактувати з іншими людьми. Уся наша команда також перейшла на домашній режим, але це не заважає нам залишатися на зв’язку та працювати 24/7. Якщо спочатку були думки: як ми зможемо сидіти вдома, то зараз цікаво – як ми після цього вийдемо з такого режиму. Наше життя стовідсотково зміниться і нам  теж буде потрібно переналаштовуватися.  

За 2 тижні я виходила приблизно 3 рази: до магазину та щоб  поповнити запас захисних масок. Незважаючи на те, що зараз дуже гарна погода, я не ризикую, оскільки відчуваю відповідальність за здоров’я моєї мами та оточуючих. Якщо ви вирішили вийти на вулицю, будь ласка, не забувайте про вологі серветки, антисептики, маски та рукавички.

Я зрозуміла, що вдома можна займатися усім!  Я прокидаюся о 6 ранку, починаю ранок з йоги, готую сніданок, займаюся музикою, випускаю пісні та пишу нові тексти,  фотографуюсь, вчусь монтувати відео, надихаюсь затишною атмосферою свого будинку. До речі, атмосфера для мене дуже важлива, тому я запаслась  запашними свічками та гірляндами.

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 6

Зараз приділяю увагу тому, на що не вистачало часу через графік. Поки що найважче дається фортепіано. Але я відчуваю неймовірний внутрішній спокій, звільняю свідомість, щоб наповнитися чимось новим. Намагаюся бути корисною сама для себе.

Необов’язково кудись бігти та їхати, щоб розвиватися. В мене є все необхідне: телефон, комп’ютер, маленька домашня студія звукозапису, свічки, коврик та усілякі атрибути для спорту, класна музика та книги, спілкування, моя творчість… Коли я подивилась на карантин з цього боку, зрозуміла, який це романтичний час для нас усіх. Треба намагатися отримати від нього задоволення.

Звісно, я публічна людина, яка завжди присутня в онлайн. Але в першу чергу я продовжую ділитися емоціями крізь фото, пости, пісні, свою творчість. Наприклад, нещодавно вийшов новий кліп PROUD – дуже вчасне нагадування усім нам про те, як важливо підтримувати один одного. Особливо зараз!

Олег Собчук, лідер гурту СКАЙ

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 7

В цей час намагаємось бути максимально обережними. Маски, дезінфектори і так далі. Ніяких гостей. Раз в день виходжу я з песиком (в нас такса, звуть Ештон). Я – в масці, Ештон – без маски (у нього є прививка від Коронавірусу). Заодно і в магазин заходжу. Інколи на цьому посту мене змінює дружина. Діти виходять з нами на годинку в парк раз в два дні теж в масках. 

Але знаєте, зайнятися є чим у всіх. Ми не нудьгуємо. Я читаю, пишу пісні, працюю в звуковому редакторі Logic, граю на гітарі, пишу в ютюб, слухаю семінари, спілкуюся з прихильниками в соціальних мережах, навчаюся яхтингу, дивлюся фільми про море. Діти роблять уроки, граються в комп’ютерні ігри, спілкуються з друзями по телефону, усі разом готуємо щось смачненьке, дивимося фільми, займаємося фізкультурою. Одним словом, як і всі, робимо ставку на самовдосконалення і спілкування. 

Зірки на карантині: Сергій Притула, Ірина Горова, Олег Собчук, Michelle Andrade 8

Шкода, звісно, що за усі ці «інсайти» ми платимо такою ціною, та попри негатив і трагічність цієї пандемії є багато і позитивних моментів звісно. Швидкість подій знизилася в рази в планетарному масштабі. Рідні частіше разом. Є багато часу, щоб подумати, зробити незроблене і навчитися новому. Я особисто чітко зрозумів і усвідомив, що і хто для мене важливі в цьому житті. А також хто я, куди я і чому я… Раніше в метушні не було такої чіткості. У інших людей теж відбувається такий процес і це добре. Шкода що такою ціною звісно.. 

Зі своєю аудиторією я постійно на зв’язку. Бо все, що роблю я і СКАЙ в цілому, все це робиться для людей, для наших шанувальників, число яких зростає, і ми дуже раді з цього приводу. Дуже хочу, щоб коронавірус був якнайшвидше переможений, і ми продовжили відриватися разом на наших концертах. Будьте здорові! Любимо і поважаємо вас!

Читайте також, як проводять карантин Олександр Педан, Злата Огнєвіч, Сергій Бабкін, Олена Лавренюк та Оля Цибульська, Артем Пивоваров, Соня Сотник, а також Катерина Кухар та Олександр Стоянов.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59