fbpx

«Живи, Україно!» – обкладинки Vogue CS на підтримку українців

«Живи, Україно!» – обкладинки Vogue CS на підтримку українців

Услід за британським Vogue, свою підтримку Україні висловлює й команда Vogue Czechoslovakia. Так, вони сьогодні оприлюднили три обкладинки травневого випуску, який присвячений подіям в Україні. Більше того, цей номер створений у співпраці з українською командою Vogue.

Перша обкладинка – «How do you feel now» – позначає чи не найперше питання, яке на вустах у кожного вже 48-й день. На другій – «Time for empathy» – бачимо прохання щодо підтримки українців, де б вони не були. «Живи, Україно!» – найголовніша обкладинка, яка з усіх вітрин дарує надію та сили заради майбутнього.

Ці три короткі фрази, які звертаються до читача, були обрані у співпраці Vogue CS із грузином Бекою Гвішіані (@stylenotcom). Війна в Україні збурила в його пам’яті спогади про події у 2008 році на його Батьківщині.

Тож травневий номер присвячено емоціям, які вирують у людях через війну. На сторінках журналу редакція задається питаннями, що таке біль, полегшення, співчуття. Як почуваються українки на еміграції? Що їм доводиться переживати? А також, що більш дієве – слово чи фото у світі візуального контенту?

До речі, вперше на обкладинці Vogue CS немає фото чи зображення.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59