fbpx

Журналісти Time обрали найвпливовіших людей 2021 року

Журналісти Time обрали найвпливовіших людей 2021 року

Редакція відомого журналу щорічно складає рейтинги найвпливовіших персон, керуючись не тільки своєю експертною думкою, а й настроями суспільства. Вчора вони опублікували результати опитування, у якому взяли участь близько 1,8 млн людей.

Перше місце у рейтингу цього року зайняла Брітні Спірс, за яку проголосували 4% опитуваних. Останні 13 років вона перебувала під жорстким контролем батька, звітуючись про фінанси, особисте життя та коло друзів. А в серпні співачці нарешті вдалося позбутися опіки, чого вона намагалася домогтися з 2014 року.

На початку вересня Джеймс Спірс попросив виплатити йому $2 млн відступних за відмову від опікунства над донькою, а через кілька днів звернувся до суду з проханням скасувати опіку. Друзі сім’ї заявили, що він прийняв таке рішення в розрахунку на те, що Брітні Спірс все одно повернеться назад після чергового психічного зриву.

На другому місці після Брітні Спірс виявилися працівники зі сфери охорони здоров’я. За них проголосували 3,1% людей. Далі розташувалися розробники вакцин від Covid-19, які отримали 2,5% читацьких голосів. На четвертому місці опинилася група BTS, яка в 2018 і 2019 роках була лідером. На п’ятій сходинці найтитулованіша гімнастка всіх часів Сімона Байлс.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59