fbpx

Журнал Time представив обкладинку українською мовою

Журнал Time представив обкладинку українською мовою

Вперше у своїй історії американський щотижневик Тime вийде з обкладинкою українською мовою. Номер журналу, присвяченому війні в Україні буде доступний з 14 березня. 

На лаконічній обкладинці видання, яку редакція анонсувала у своєму офіційному інстаграм-акаунті, зображена символіка жовто-блакитного прапору і напис українською мовою: «Життя переможе смерть, а світ – темряву». Це цитата Володимира Зеленського з його промови у Європарламенті 1 березня. 

Головним матеріалом номеру стала стаття журналіста Саймона Шустера під назвою «Як Володимир Зеленський захищав Україну та об’єднав світ». 

«Зеленський не лише згуртував власних людей на захист своєї нації, надихаючи їх кидати коктейлі Молотова в російські військові машини та ставати на заваді танкам. Він також активізував світові демократії способами, які ще тиждень тому здавалися немислимими», – йдеться в матеріалі. 

«На шостий день вторгнення Зеленський виголосив промову по відеозв’язку в Європарламенті. «Доведіть, що ви з нами», — благав він через перекладача, який, здавалося, стримував сльози, перекладаючи слова президента. «Доведіть, що ви не відпустите нас. Доведіть, що ви справді європейці, і тоді життя переможе смерть, а світло переможе темряву» Як зазначив один спостерігач, це виглядало так, ніби Чарлі Чаплін  перетворився на Вінстона Черчілля», – ділиться роздумами журналіст. 

До слова, повний текст статті вже доступний в онлайн-версії видання. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59