fbpx

Журнал Time назвав найвпливовіших зірок 2021 року

Журнал Time назвав найвпливовіших зірок 2021 року

Щороку редакція журналу Time складає список персон, що мали особливі заслуги, а на цей раз вони зосередились на людях, що найбільш яскраво продемонстрували себе протягом цього непростого періоду.

У новий рейтинг журнал додав особистостей, які на думку його авторів формують майбутнє. До нього потрапили лікарі та вчені, які ефективно борються з COVID-19, правозахисники, борці за рівні гендерні права, журналісти, художники, актори.

Найвпливовішою зіркою 2021 року видання обрало співачку Дуа Ліпу, яка і прикрасила обкладинку свіжого номеру. Характеристику зірки для Time склала її колега Кайлі Міноуг.

«Щоб трішки пощастило, потрібно багато працювати», — сказав їй батько, коли вона була молодшою. Схоже, вона до нього дослухалась. Її досягнення є ще більш визначними, коли розумієш, що їй 25 років. Вона добра, крута і розумна. Вона справжній попвелетень. І я, як і мільйони інших людей, з нетерпінням очікую більшого від Дуа Ліпи», — зазначила Міноуг.

Також до списку увійшли актриса Аню Тейлор-Джой, відома за серіалом «Хід королеви», режисер Хлоя Чжао, що отримала венеціанського «Золотого лева» за фільм «Земля кочівників», Джон Девід Вашингтон, Ана де Армас, Флоренс П’ю, зірка шоу «Ейфорія» Хантер Шафер і найпопулярніший TikTok-блогер Чарлі Д’Амеліо. До речі, 16-річна Чарлі стала наймолодшим учасником рейтингу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59