fbpx

Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших жінок світу 2021 року

Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших жінок світу 2021 року

7 грудня американський журнал Forbes анонсував 18-й щорічний список 100 найвпливовіших жінок світу. До нього увійшли 40 генеральних директорів, 19 світових лідерів, імунолог та деякі нові особистості.

Очолює рейтинг вперше за 10 років не Ангела Меркель. Перше місце посіла Маккензі Скотт – письменниця, колишня дружина засновника Amazon Джеффа Безоса та філантроп. Вона є третьою найбагатшою жінкою у світі, але свої гроші віддає на благочинність. 

Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших жінок світу 2021 року 1

Друге місце посідає віце-президент США Камала Харріс. Третє – Крістін Лагард, яка є директором Європейського центрального банку. 

Дебютувала у цьому списку під номером 48 імунолог та співзасновниця компанії BioNTech Озлем Тюречі. 

Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших жінок світу 2021 року 2

Також до списку Forbes увійшли представники шоу-бізнесу: Опра Вінфрі (№ 23), співачка Ріаннаа (№ 68), акторка Різ Візерспун (№ 74), співачка Бейонсе (№ 76), співачка Тейлор Свіфт (№ 78). 

Варто відмітити, що королева Великобританії Єлизавета ІІ втратила свої позиції і в цьому році посіла 70 місце.

Закриває цей список на 100 місці Френсіс Хауген – колишня співробітниця Facebook, яка виступила в сенаті США зі звинуваченнями на соцмережу.

Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших жінок світу 2021 року 3

Жінки, які входять до цьогорічного рейтингу найвпливовіших, походять із 30 країн і працюють у сфері фінансів, технологій, політики, філантропії, спорту, розваг, але всіх їх об’єднує почуття обов’язку.

З повним списком можна ознайомитись на forbes.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59