fbpx

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року

Минулого тижня одна з найавторитетніших організацій у світі трендів – інститут кольору Pantone – оголосила головний відтінок наступного року. Цього разу їх буде навіть два – стриманий сірий (Ultimate Grey) та життєрадісний жовтий (Illuminating).  

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 1

Перед тим, як обрати колір року, команда інституту проводить ґрунтовну роботу, досліджуючи різні заходи, культурні явища, вплив зовнішніх соціальних та поведінкових факторів. Тому керівництво організації завжди наголошує, що заявлена плітра – це не їхня примха чи гадання на магічній кулі. Зазначені цього року кольори – детальна аналітична робота, а її результат – відтінки, покликані не лише прикрасити гардероб, але й підняти бойовий дух.

Сірий колір, за словами експертів, – це символ сили та стійкості. Навіть, якщо асоціювати цей відтінок з природніми явищами, можна прослідкувати, що це тон, притаманний чомусь нездоланному та могутньому – гір чи пляжу, вкритого галькою. Тому сірий – це мужнє плече, на яке можна спертися. Натомість жовтий – це відтінок сонячних променів, які символізують надію, радість та наступний день, на який ти з нетерпінням чекаєш.

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 2

Варто сказати, що модні бренди також впливають на вибір головних кольорів року, тому не дивно, що у багатьох колекціях можна вже зустріти зазначені кольори. Ми ж, як завжди, пропонуємо прослідкувати за зірками стрітстайлу та поглянути на те, як вони компонують трендові кольори в стильних образах.

Симбіоз з минулорічним кольором

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 3

Нагадаємо, що нинішній кольоровий дует змінив на посту насичений синій, який був проголошений головним кольором 2020-го. І виявилось, що разом вони непогано поєднуються в одну палітру, доповнюючи яскравими фарбами не просто стриманий сірий, а геть офіційний сірий – в строгу «службову» клітинку. 

Гра деталей 

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 4

Жовтий цьогоріч ніби дає змогу сірому не виглядати похмуро та буденно. Так, майте на увазі, що сірий костюм чи будь-який інший тотал-лук кольору зимового неба, можна розбавити яскравими деталями. Ось приклад, як зробити це небанально, обігравши тренд з двома сумками (а ми розповідали, як правильно їх носити), де одна з них – тендітний та ультрамодний тримач для пляшки (за що цей аксесуар вподобали фешіоністи та зожниці – ми також описували).   

Контраст форм 

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 5

Увесь цей рік був побудований на контрастах, в тому числі, й в моді – навіть під час тотального карантину ми то не вилазили із сірих спортивок, то виходили викидати сміття у вечірній сукні та на підборах (згадайте, цей божевільний флешмоб). Надалі ця тенденція буде продовжуватись, то чому б нам не поєднати в одному образі шик та затишок – сіру домашню спортивну кофту та кричущу міні-спідницю, створену запалювати танцпол. 

Шар за шаром 

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 6

Багатошаровість в модних луках ніхто не відміняв. Тому якщо в маєте два предмети верхнього одягу в обох відтінках року – не соромтесь одягати все й одразу! 

Карантинний шик

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 7

Ще один приклад подачі образу, що так добре прижився на карантині – поєднання буденного з вихідним.  Наприклад, спортивний домашній костюм, який останніми місяцями став головною уніформою і бухгалтера, і підприємця, і копірайтера, загорнутий в розкішне пальто з хутровими деталями, що нагадує про наше минуле празне життя, повне світських заходів та бесід за бокалом ігристого. 

Power dressing

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 8

Одним з головних символів 80-х, які досі не відпускають моду, був power dressing – брючний костюм з широкоплечими жакетами та штанами-бананами на високій талії. Цей атрибут гардеробу, завдяки феміністичній повістці, отримав нове життя та не втрачає актуальності вже кілька сезонів поспіль. Цього року, аби адаптувати маскулінні сірі костюми в свій стиль, придивіться до яскравих та масивних аксесуарів, що личать лише сміливим дівчатам. 

Акцентний принт

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 9

Справа значно спрощується, якщо наймодніше поєднання року вже оформлене у вигляді яскравого принту на консервативному пальті. Така деталь одягу виглядає помітно, зухвало та ефектно, але майте на увазі, що, на відміну від класики, це не та річ, яку придбавши раз, можна носити вічно. 

Коштовне оздоблення

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 10

Деякі хайпбісти розкритикували кольорову гаму наступного сезону за її вайб нудьги. Начебто, сірий настільки гнітючий відтінок, що навіть допоміжний жовтий не в змозі його освіжити. Проте інфлюенсери доводять, що це не так. І наочно демонструють, як «офісний» сірий може перетворитись на витончений та урочистий, якщо лейтмотивом образу є оздоблення з сяючим декоративним камінням. 

Сліди веселки 

Жовтий – то надія, а сірий – то мужність: як носити два головні кольори 2021 року 11

Запам’ятайте: сіро-жовтий образ не обов’язково має слкадатись виключно із сірого та жовтого. Для того, аби ваш вихід був цікавим та не нудним, не бійтесь додавати до нього інші яскраві кольори. У цьому сенсі, сірий та жовтий, до речі, є ідеальним фоном – саме ці відтінки важко «перевантажити» іншими кольорами або ж зіпсувати тонами, які їм не пасують. 

Що придбати?

Поки ви розмірковуєте над варіантами свого поєднання, ми підібрали для вас кілька речей від українстких брендів у трендовій гамі, якими ви зможете поповними свої модні запаси, аби виглядати влучно.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59