fbpx

Згадати все: які джинси купувати цієї весни

Згадати все: які джинси купувати цієї весни

Зізнаємось, джинсів ніколи не буває забагато. І цієї весни радимо інвестувати у моделі, натхненні ретро-десятиліттями, які повертають нас у бурхливі спогади та закликають експериментувати з повсякденним стилем.

Acid wash

Згадати все: які джинси купувати цієї весни 1

Є кілька видів деніму, які залишили по собі суперечливі емоції. І «виварені» джинси в стилі аcid wash – якраз такі. Але разом із популярністю тренду на 80-ті практично усі гардеробні табу повернули собі репутацію. Ще минулого сезону покази брендів Proenza Schouler, Balmain, Givenchy дали непрозорий натяк на те, що пора повертати у шафу старі забуті «варенки». Але те, що вони стануть одним із знакових фешн-прийомів сезону, стало зрозуміло після того, як в них позували перед стрітстайл-фотографами зіркові діви – Хейлі Бібер та Дуа Ліпа.

Слоучі

Згадати все: які джинси купувати цієї весни 2

Джинси слоучі також відсилають до хуліганської моди минулого – у 90-ті, коли штани-«банани» були statement-річчю кожної модниці. Слоучі (slouchy – громіздкі, англ.) цього сезону взяли максимальний розмах – чим ширші штани, тим краще. Баланс в образі вони знаходять за рахунок підкресленої талії, а також навмисно жіночних акцентів – наприклад, підборів чи витончених топів.

Низька посадка

Згадати все: які джинси купувати цієї весни 3

Б’ємось об заклад, що на початку 2000-х у вас була хоча б одна пара джинсів з низькою посадкою, як у найгарячіших поп-дів того часу – Брітні Спірс чи Крістіни Агілери. Прийшов час освіжити у пам’яті спогади про запальні дискотеки та повернути у свій арсенал джинси, які знову готові оголити ваш прес. Правда, зараз стилісти радять орієнтуватись на нових фешн-ікон – Беллу Хадід та Хейлі Бібер, які носять джинси з низькою посадкою з базовими речами, блейзерами та грубими черевиками.

Paperbag

Згадати все: які джинси купувати цієї весни 4

Ще одна алюзія на 80-ті – джинси paperbag. Є три ознаки, які відрізняють їх з-поміж іншого деніму: об’ємний силует штанів, зависока лінія талії та обов’язково пояс, який ефектно зав’язується на талії. Плюс такої моделі у тому, що вона візуально зменшує талію або ж допомпгає її окреслити, видовжує ноги та робить образ стрункішим. Такий собі фейстьюн без фотошопу.

Палаццо

Згадати все: які джинси купувати цієї весни 5

Позичені у хіппі-стиля 60-х та 70-х, джинси палаццо стали лідерами трендового рейтингу. Широкі брюки вільного силуету швидко знайшли відгук у сучасних жительок мегаполісів, тому що ідеально відповідають критерію функціональності. Вдень їх можна носити в офіс у комплекті з рубашкою та жакетом. А ввечері можна замінити лише верх на яскраву блузу чи топ – і образ для вечірки готовий. Ще одна перевага палаццо у тому, що в залежності від типу фігури можна обрати брюки різної довжини – від коротких кюлотів до ультрадовгих брюк, лягаючих складками на взуття. Словом, на відміну від джинсів з низькою посадкою, палаццо точно можна підібрати на будь-яку фігуру та стилізувати відповідно до будь-якого приводу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59