fbpx

Зелений – новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз

Зелений – новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз

Наприкінці весни погода все ще не балує нас сонцем, тому модниці знайшли свій спосіб додати літнього настрою в гардероб та зробили ставку на аксесуари кольору скошеної трави, соковитих лаймів та авокадо, а також запашної матчі, якими сміливо замінили вічну класику в монохромній гамі. То ж вчимося, як навідоміші інфлюенсери адаптували яскраві сумочки у свої образи та беремо з них приклад. 

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 1

Стилісти не заперечують, що яскравий зелений – це відтінок моменту і не факт, що він протримається у фаворитах ще багато сезонів поспіль. Проте цієї весни ми всі потребуємо ударної дози зелені, на яку чомусь скупиться природа, тому експерти пропонують компенсувати її яскравими кольорами в луках. Тим більше, що тенденцію задали відомі бренди – Prada, Bottega Veneta, Gucci, Far Farly, яким належать it-сумки цього сезону.

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 2

Якщо вам здається, що зелений – занадто претензійний колір, аби гармонійно вплести його в свій гардероб, пропонуємо підгледіти, як це роблять досвічені фешіоністки і з чим вони його комбінують. 

З нейтральним нюдом

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 3

Нещодавно ми розповідали про універсальність нюду та чому він має стати базою цієї весни. А ось іще один доказ! Саме нейтральна нюдова гама стане влучним фоном для яскраво-зеленого вкраплення. Тому якщо ви поки сумніваєтесь у стилізації насичених фарб, робіть ставку на стриманий бежевий – так ви точно не помилитесь. 

З фіолетовим 

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 4

А ось ті, хто готові вийти на більш просунутий фешн-рівень, можуть повправлятись у колорблокінгу. І до сліпучо-неонових аксесуарів додати глибокий фіолетовий. До слова, фіалкова палітра тут обрана не навмання – якраз фіолетовий складає ідеальну пару зеленому за правилами колорування. Майте на увазі! 

Із сірим 

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 5

З популярністю нюду може позмагатись лише одна палітра – будь-які можливі відтінки сірого. Наприклад, красуня Хейлі Бібер зелений використовує для того, аби розфарбувати сірі будні та відповідний їм одяг в більш оптимістичні штрихи. Для цього вона поєднує зелену сумку з точно такою ж жилеткою в тон.

Із зеленим 

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 6

Якщо для колорблокінгу потрібна все ж деяка практика, то можете скористатись правилом, яке знайоме нам з дитинства – не мудруйте, та просто “подружіть” зелений з таким же кольором в одязі. Тоді, що б ви не одягли крім нього, аксесуар свіжої зелені буде все одно виглядати гармонійно. Беріть приклад з блогера Емілі Сіндлев. 

Tonal dressing 

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 7

Ще один варіант вдало обіграти сміливий зелений – розбавити його іншими трав’яними відтінками. За правилами tonal dressing – пам’ятаєте, ми вам розповідали про цей модний прийом? Так от, якщо зібрати образ в зеленому кольорі, хай навіть з інших відтінків – у м’ятному, яблучному, сорбетному, ви точно не прогадаєте та не залишитесь непоміченими навіть на прогулянці у зеленій локації.

Total look 

Зелений - новий чорний: чому вам потрібна сумка скошеної трави прямо зараз 8

Ще один доказ того, що занадто багато зеленого не буває! До речі, кампейн бренду Воttega Veneta пропонує не обмежувати себе аксесуарами та повністю вбиратись в зелений. На думку стилістів, саме така безкомпромісність дозволить оголосити бойкот післякарантинним будням та повернути у життя хоч трішки святкового настрою. 

Де замовити 

Не знаємо, як ви, а ми вже додали яскраву сумку до свого вішлісту. Тому зробили для вас підбірку, де можна замовити мастхев-аксесуар. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59