fbpx

Засновник фонду «Повернись живим» започаткував інформаційний проєкт UkrainianWitness — долучайтесь

Засновник фонду «Повернись живим» започаткував інформаційний проєкт UkrainianWitness — долучайтесь

Віталій Дейнега, волонтер та засновник фонду «Повернись живим», що підтримує українських військових, започаткував новий інформаційний проєкт UkrainianWitness. 

«Його мета зафіксувати та показати світу війну, що зараз відбувається в Україні. Це будуть хроніки непростого часу, які наші діти будуть дивитися на уроках історії України. України, яка перемогла Росію у війні. Чим він унікальний? Ми маємо довіру від наших хлопців на усіх військових позиціях та отримуємо унікальні відео та фото матеріали від них!», — так описує проєкт його команда. 

Засновник фонду «Повернись живим» започаткував інформаційний проєкт UkrainianWitness — долучайтесь 1

«Я погано памʼятаю початок війни. Тоді нас теж заскочили зненацька та майже нікому було фіксувати ті події. З квітня по жовтень 2014 року дуже мало якісних відео та фото, які б допомогли нашим нащадкам згадати, як це було. В цей час російська пропаганда, заздалегідь заряджена на війну, вже писала нашу історію за нас. Ми програвали інформаційну війну в одні ворота. Коли Росія напала на нас минулого тижня, історія повторилася. Ми виявилися неготовими документувати власну ж історію, тож я вирішив це виправити. За кілька днів було «мобілізовано» багатьох відеографів, журналістів, монтажерів та інших прекрасних людей. Вони вже працюють у різних куточках країни, щоб нашим дітям можна було не розповідати, а показати як все було насправді», – пише Віталій на своїх сторінках у соціальних мережах.

Слідкувати за проєктом можна на таких платформах: 

Facebook

facebook.com/ukrainianwitness

Instagram

instagram.com/UkrainianWitness

Telegram для українців:

t.me/UkrWitness

Telegram для росіян: 

t.me/UkrainianWitness

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59