fbpx

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму

Аби не повторювати в інтерв’ю банальні запитання, у рубриці «Зараз не про це» ми просимо героя самому обрати тему для розмови, діставши її наосліп. Бо, щиро кажучи, якщо кожен з нас любитель пофілософствувати, попліткувати та порозмірковувати на будь-яку актуальну повістку у соціальних мережах, то чому б не зробити це за чашкою чаю у затишному місці та у форматі публічної «приватної» бесіди? 

Цього разу ми запросили на SWEETBOOK Terrace, розташовану у готелі Riviera House, найтрендовішу співачку нового покоління, авторку хітів «Охрана, отмєна» та «Вільна каса» Jerry Heil, з якою поговорили про серіали, теорії змов та стосунки з родичами. 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 1

Теорії змов

Я вірю в теорію з філософії Шопенгауера про те, що є вища світова воля, якій підкорюються всі люди. Інакше система рухне. Тому усі начальники, керівники країн, усі, хто приносив добро у цей світ або вчиняв зло, підкорюються чомусь вищому, про що навіть не здогадуються. Туди ж я відношу і теорію змов. Є люди, які прагнуть зменшити кількість населення та вірять у те, що є сила, яка очищує нашу планету, керує розмноженням та продовженням роду. Наприклад, адекватного пояснення, навіщо Білу Гейтсу чіпувати людей може не бути, але є просто залежність від самої ідеї.  

Я – саме та людина, яка ніколи нічого не відкидає та дотримується думки, що все можливо. Тому що ми живемо в дуже «крейзі» світі, де певні речі, які ми не вивчали та з якими не стикалися раніше, можуть виходити за рамки нашого світосприйняття й тому вважаються неіснуючими або ж неприйнятними.  

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 2

А от щоб покращити життя собі, іншим та усій планеті важливо жити екологічніше. В якийсь момент мене здивувало висловлювання Льоші Дурнєва про сортування, на кшталт: «Ребят, давайте посмотрим правде в лицо: если мы сейчас начнем, все равно ситуация глобально не изменится». А він же загалом «топить» за правильні речі – наприклад, щоб дельфінарії закрили. І сама думка доволі близька моєму світосприйняттю, бо я то сортую, то не сортую сміття. Та ці процеси полегшуються і скоро сортувати буде дуже легко. Зараз проблема в тому, що дуже довго треба накопичувати пластик, папір, зберігати десь, а в моїй квартирі, наприклад, дуже мало місця. Спеціальні організації приїжджають тільки за великою кількістю сортованого сміття. Це платна послуга й вона не дешева – близько 600 гривень. Але мені здається, що більше людей буде цією послугою користуватися, то дешевшою вона буде. Адже тут ти платиш не лише за вивіз, але й за нормальне сортування та переробку. По суті, це гроші на благодійність. 

Зараз йдуть суперечки, що екологічніше: використовувати той пластик і переробляти його чи замінити все крафтом, для якого вирубують ліси. Складко визначити, чи це спеціальні ліси, висаджені на переробку паперу, чи багаторічні дерева з наших Карпат. Я дотримуюся думки, що краще все ж їсти з пластикового посуду і здавати його на переробку. 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 3

Серіали

Я тільки цього року по-іншому почала ставитись до перегляду фільмів і серіалів. Раніше я ніколи не звертала на них увагу з точки зору цінності мистецтва. Для мене це завжди була тільки розвага, аби відволіктися. Перший фільм, на який я поглянула під іншим кутом, був «Гордість та упередження» 2006 року з Кірою Найтлі. Я вже подивилася його разів з вісім! Там все по атмосфері таке моє: естетичне, глибоке, в правильних кольорах і атмосфера того часу так красиво передана, що я можу дивитися й дивитися ще. Мабуть, поштовхом до вивчення стало те, що друзі почали більше говорити про кіно, та й я купила абонемент на Netflix. Але мене трохи сервіс розчарував. Там немає багатьох картин, а коли вони щось знімають самі, виходить щось типу «Бершки» – якийсь мас-маркет без душі.

Я взагалі людина не про серіали. Якщо й дивитися серіал, то краще я передивлюсь «Друзів» у 125-й раз, аніж щось нове. Бо часто буває, що я дивлюсь першу серію, вона не дотягує до рівня «Друзів» і тоді я не розумію, навіщо його взагалі дивитися. І якщо чесно, я довго жила з уявленням, якщо в серіалі немає Чендлера, то це поганий серіал. 

Невдовзі після підписки на Netflix  моя візажистка Аня порадила мені подивитись серіал «Американська історія злочинів. Вбивство Джанні Версаче». Мені так зайшло! З перших кадрів я зрозуміла, що це мистецтво. Колір, композиція, сама історія надзвичайно пропрацьовані. І після цього я почала дивитися «Шерлока», яким ніколи не цікавилася, бо любила лише серію радянських фільмів. Крім власне сюжету, мене цікавлять серіали як спосіб вдосконалити англійську – я намагаюся дивитися все в оригіналі, і, Боже, як у британській версії швидко говорять! 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 4

Нетрадиційна медицина

В цілому я заганяюсь по енергетиці та вважаю, що більшість хвороб виникає на фоні психосоматичних розладів. Я все розрізняю по відчуттях. Іноді, коли болить голова, необов’язково пити таблетку, треба тільки уявити, що вона не болить. Людина самозцілюється не тільки на клітинному рівні, а й на енергетичному. 

В дитинстві, коли я мамі про це розказувала, вона завжди казала, що я просто видумщиця. Але якось я познайомилася з йогою та зрозуміла, що люди через тіло працюють з внутрішнім, і це не магія та вигадки.  

Мій режим харчування чисто індивідуальний. Я заходила до сироїдіння не з точки зору ідеології, покращення здоров’я, а просто прислухалася до своїх відчуттів. Спочатку я відчула легкість, потім очистилась шкіра, далі я відчула себе надзвичайно погано, як ніколи в житті, і вже думала повертатися до м’яса – видно, мама була права. Та прочитала, що це просто криз, коли організм вивільняє все, що тримав, а потім оновлюється. Пройшло декілька днів – і я знову як нова. 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 5

Тут варто згадати про теорію змов, що медицина пов’язана з харчуванням, та як телевізор впливає на те, що ми купуємо. Нам буквально втовкмачують думку про те, що спочатку купи «це й оце», а потім полікуйся від того, що ти з’їв «це й оце». 

Я завжди сприймаю інформацію ззовні. Я знаю, хто я, та не проти приміряти на себе щось нове. Тому часто дослухаюся до порад підписників. Дуже часто вони радять щось дуже круте. Але я до всього ставлюся критично, тому поради типу «Вернись к мясу!» – не моя історія. 

У мене є моя хелсі-гуру Христина Пеленьо, яка займається брендом «Смак життя». Вона нутриціолог, пройшла через сироїдіння та повернулася до веганства, бо в неї то була психологічна залежність. Вона постійно самовдосконалюється та ділиться досвідом. От до її порад я постійно прислуховуюсь. 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 6

Я намагаюся давати поради дуже акуратно та в жодному випадку не підбурювати до дій, бо моя думка та мої слова багато важать для громадськості. Намагаюся говорити загальні речі, щоб людина сама почерпнула цінне для неї. Іноді достатньо почути декілька звичайних враз, аби зрозуміти все для себе. 

Я відчуваю себе лідером думок і завжди хотіла бути людиною, яка надихає, а не навчає чи вказує, як робити. Я отримую задоволення, коли можу підтримати людину та допомогти їй стати кращою версією себе. 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 7

Родичі

В мене дуже цікава сім’я по татовій лінії. Мій тато завжди мене любив, але саме проявляти свої почуття почав лише, коли мені виповнилося 23 роки. До того єдине, як він демонстрував почуття – купував мені музичну техніку, за що я йому дуже вдячна. Першою в сім’ї  «Я тебе люблю» почала казати я. У нас не було прийнято обніматися або ж проявляти свої почуття. Я розтопила кригу та показала, що це можна робити. 

У мене в дитинстві сформувався синдром відмінниці, який потом ще наламав мені дров. І я мала звітувати діду про всі досягнення. А мій брат був шебушний, і це дуже бісило діда. Він кричав на малого, бігав за ним, міг нас залякати так, що ми ховалися. Але можливо й у них були свої травми з їхнього дитинства.

Нещодавно померла мамина мама і зараз її будинок видається надзвичайно пустим. Саме її енергетикою було наповнене все. А за кілька днів до, мені у голову лізли думки, що вона скоро помре, а я відганяла їх, бо нічого не віщувало. І ще дивилася мультфільм «Анастасія». Там в кінці героїня возз’єднується з бабусею і знов прощається, і мені стало так погано, наче я втрачаю когось. А за кілька днів все сталося. Потім я аналізувала це з психотерапевтом, і вона дала мені картки, де я розкладала родину. І виявилося, що я взяла на себе роль бабусі, людини, яка об’єднувала всю сім’ю. Бо в неї завжди на свята була купа людей. І всі навколо мене сприймають схоже. Я відчуваю всю цю повагу, але не знаю, чи готова буди центром цього всесвіту.

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 8

Мені подобається філософія виховання дітей Ірини Хакамади. Вона їх направляє, відкриває очі на можливі розвитки однієї ситуації та дає вибір. Мені ніколи не давали обирати. Або це робили за мене, або по-чорному маніпулювали мною. Наприклад, замість того, аби аргументувати позицію, чому я не можу одягти те, що я хочу, мама казала: «Зніми це негайно! Ти що, до гробу мене хочеш довести?!» А я не хочу довести маму до гробу! Я просто хотіла вдягати те, що мені подобалось. Тому я вважаю, що найкраще, що можуть зробити батьки – дозволити дитині з раннього віку вчитися бути собою. 

Життя після смерті

Я вірю в те, що є те, у що ти віриш. Якщо вірити, що нічого не стоїть над нами, душі не існує, тіло розкладеться, то скоріше за все, так воно і буде. Мені здається, кожна людина живе у власній реальності. Я вірю в різні системи і у те, що є все, що тільки можна уявити і в те, що існує не тільки рай та пекло. 

Зараз не про це: Jerry Heil про батьків, улюблені серіали та швидку карму 9

Зараз ми живемо у час швидкої карми. Не варто чекати два роки, аби тобі воздалося хороше або погане. 

Я думаю, що життя після смерті можна пояснити навіть науково. Наприклад, порівнюючи з ядерним вибухом, аби він виник, потрібні реагенти. Їх маса більша за масу продукту, який виходить у реакції. І ці різниця мас – енергія, провокує вибух. Якийсь науковець у 20 столітті зважив людину при смерті та після й там є різниця у вазі. Це і є та енергія. Адже доведено, що все складається з енергії. І душа так само. Це матеріальне, а не вигадане. Ми знаємо, що енергія не з’являється нізвідки та не зникає в нікуди, значить, цій енергії треба трансформуватися. Наприклад, у реінкарнацію. 

Фото: Ден Бобров

Читайте також про складний характер та улюблені місця Дмитра Дікусара, а також про те, що Олександр Стоянов думає про харасмент та балетні міфи.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59