fbpx

Запрошуємо на Public Talk: Олексій Сай. Роль митця на війні.

Запрошуємо на Public Talk: Олексій Сай. Роль митця на війні.

Мистецтво під час війни – це безкінечне поле для дискусій. Яка його роль? Як митці переживають цей унікальний досвід і яким чином він згодом трансформується в арт-об’єкти воєнного часу? Про що саме слова Сергія Жадана стосовно того, що писати про події зараз ми ймовірно зможемо тільки за кілька років? Що таке творче заціпеніння? Як голос митця може стати голосом цілого покоління? 

Запрошуємо на Public Talk: Олексій Сай. Роль митця на війні. 1

Ці питання виникають в галереях за кордоном, де українські митці виставляють свої роботи, збираючи кошти на підтримку ЗСУ та біженців, в майстернях та пустих українських музеях, де на стінах можна розгледіти тільки силует рами, як нагадування. What a time to be alive, кажуть зараз. 

Про це ми поговоримо з українським сучасним художником Олексієм Саєм, який одним із перших почав створювати мистецтво від початку повномасштабної війни росії в Україні.

Український художник, графік. Закінчив відділення графічного дизайну Київського художньо-промислового технікуму і відділення станкової графіки Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Його роботи були представлені на світових аукціонах та виставлялися у США, Великобританії, Німеччині, Швейцарії й Україні. Номінант премії PinchukArtCentre 2009 року. Живе і працює в Києві.

Цей public talk відбудеться в рамках виставки Artists Support Ukraine, яка проводиться в Києві за ініціативи Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Початок о 16:00

Вхід:  donation

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59