fbpx

“Заброшка”: Pianoбой випустив акустичний альбом

“Заброшка”: Pianoбой випустив акустичний альбом

Свої карантинні будні Дмитро Шуров провів з максимальною користю – у роботі над альбомом “Заброшка”, який вже готовий представити слухачам. 

Зачинившись у своїй студії на три тижні, автор занурився у запис тридцятихвилинного потоку свідомості, граючи по черзі на всіх інструментах, які підвернулися під руку – від піаніно і гітар до барабанів і вібрафона. В альбом увійшли як зовсім нові пісні, створені в період карантину, так і пісні, які чекали свого часу, та зрідка звучали тільки на акустичних квартирниках.

Альбом наповнений світлою рефлексією, вишуканими гармоніями та польотними мелодіями, це душевний та відвертий діалог музиканта зі слухачем про найголовніше – самоту кожного з нас перед лицем життя та смерті. 

“В атмосфері загального спантеличення та паніки я відчув, що це шанс спокійно зайнятися тим, що я люблю найбільше у світі – музикою. “ЗАБРОШКА” – це п’ятий альбом Pianoбоя, який міг би бути і першим. Музика живе в паузах між звуками. Рекомендую слухати ці пісні підряд, в улюблених навушниках”, – розповідає Дмитро Шуров. 

Послухати альбом можна за посиланням: backl.ink

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59