fbpx

Забагато не буває: binge masking – новий крок у догляді за обличчям

Забагато не буває: binge masking – новий крок у догляді за обличчям

Нещодавно ми розповідали про мультизволоження як найбільш ефективний та швидкий спосіб надати шкірі максимального живлення та зволоження. Тепер б’юті гуру пішли ще далі – вони пропонують додати у догляд binge masking, аби досягти ефекту бездоганної шкіри. Розповідаємо, що мається на увазі. 

Що таке binge masking 

Забагато не буває: binge masking - новий крок у догляді за обличчям 1

Термін має іронічне походження, адже “binge” з англійської мови означає робити щось через міру: наприклад, об’їдатись, напиватись. Тому фраза binge masking означає дещо переборщити з масками або побалувати обличчя масками, але, як запевняють нас спеціалісти з питань краси, це лише на користь шкірі. Тобто, як ви здогадались, binge masking – це б’юті-ритуал, що передбачає використання кількох масок для обличчя за один прийом. 

До речі, не слід плутати binge masking з мультимаскінгом (так, є і таке). Тому що мультимаскінг, як і згадане вище мультизволоження, передбачає нанесення кількох масок на різні зони обличчя, в залежності від типу шкіри у кожній з них. А от binge masking має на меті покращити шкіру та поживити її корисними речовинами та елементами шляхом покрокового нанесення масок на все обличчя, що потребує повного змивання попередньої перед нанесенням наступної. 

Забагато не буває: binge masking - новий крок у догляді за обличчям 2

Б’юті-експерти пояснюють, що це простий спосіб забезпечити шкірі більш високу концентрацію корисних інгредієнтів і вирішити багаторазові проблеми за один раз. Тому що зазвичай, коли ви використовуєте одну маску, ви вирішуєте одну  задачу, на яку вона направлена. Це може бути звуження пор, зволоження, розгладжування зморшок, висвітлення шкіри і так далі. А binge masking пропонує не обирати, а задовольнити одразу кілька нагальних потреб шкіри, взявши за основу спа-концепцію. Або ж направити кілька засобів на вирішення однієї задачі, аби посилити результат. Наприклад, якщо ваша основна мета – очистити шкіру, ви можете спробувати зробити це у три кроки, аби за один раз досягти вражаючого ефекту. Так, почати слід з сильнодіючої детокс-маски, далі нанести менш агресивну очищуючу і завершити етап легкою формулою для заспокоєння шкіри та вирівнювання тону або ж маскою-патчем. 

Забагато не буває: binge masking - новий крок у догляді за обличчям 3

Правила binge masking 

Ця концепція добре працює, якщо дотримуватись кількох правил. Наприклад, не слід аж надто захоплюватись  та проводити binge masking щодня – одного чи двох разів на тиждень буде достатньо. Також потрібно вишикувати правильну послідовність засобів – починати ритуал з клейких, агресивних та підсушуючих масок і завершувати легкими зволожуючими текстурами, що надають шкірі  сяйва.

Забагато не буває: binge masking - новий крок у догляді за обличчям 4

Час використання кожної маски також має збільшуватись у напрямку зростання: першу маску потрібно змивати за 5 хвилин після нанесення, другу – за 10, третю – за 15, і так далі у разі необхідності використання більшої кількості засобів.  

Ось декілька варіантів binge masking для різних цілей: 

Сяйво шкіри

1 етап: Fresh Nectar Vibrancy Boosting Face Mask

Замовити: www.shoppingtema.com

2 етап: JMsolution Glow Luminous Aurora Mask

Замовити: rozetka.com.ua

Зменшення пор 

1 етап: Chantecaille Detox Clay Mask

Замовити: sanahunt.com

2 етап: Natura Bissé Stabilizing Cleansing Mask

Замовити: budubeauty.com

3 етап: REN Evercalm Ultra Comforting Rescue Mask

Замовити: parfums.ua

Омолодження

1 етап: Darphin Youthful Radiance Camellia Mask

Замовити: www.notino.ua

2 етап: La Mer The Lifting and Firming Mask

Замовити: amoris.com.ua

3 етап: Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask

Замовити: makalendra.ua

Зволоження

1 етап: M-61 Fast Blast

Замовити: m61labs.com

2 етап: Bobbi Brown Skin Nourish Mask

Замовити: makeup.com.ua

3 етап: Kiehl’s Since 1851 Ultra Facial Overnight Hydrating Masque

Замовити: kiehls.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59