fbpx

За мотивами «Гаррі Поттера» знімуть серіал

За мотивами «Гаррі Поттера» знімуть серіал

Останній фільм про пригоди юного чарівника вийшов в 2011 році, але тепер у прихильників цієї історії є надія, що це ще не кінець. Днями HBO Max натякнули на свої плани перетворити історію «Гаррі Поттера» на серіал.

За інформацією Hollywood Reporter компанія разом з кіностудією Warner Bros. вже шукає сценаристів, акторів на головні ролі та складає план реалізації цього задуму. Акторський склад і сюжет невідомі, так само як і дати початку зйомок і виходу серіалу.

Журналісти також зазначають, що у франшизи про Гаррі Поттера складна ситуація з правами. Авторка книг Джоан Роулінг має право голосу в усьому, що стосується використання її книг, а тому кіновиробникам доведеться узгодити свої плани з нею. Також компаніям потрібно буде отримати згоду медіакорпорації NBCUniversal, що володіє контрактом на трансляцію фільмів та різноманітного контенту, пов’язаного з Гаррі Поттером.

«Гаррі Поттер» — найцінніша франшиза для студії Warner Bros. Фільми за 7 книг Джоан Роулінг зібрали в прокаті по всьому світу понад 7 мільярдів доларів. Також студія створила серію приквелів «Фантастичні тварини», в якій повинні вийти ще три картини.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59