fbpx

За хвилину до опівночі: з Новим роком!

За хвилину до опівночі: з Новим роком!

Минаючий рік був складним, непередбачуваним та руйнівним для більшості наших планів. А головне – ми, можливо вперше в житті, не маємо жодних прогнозів на майбутнє! Проте наше видання від початку свого існування дотримувалось концепції не вдаватися до аналітики, не рефлексувати через те, що буде далі та не будувати плани далі, ніж на наступний день – за хвилину до опівночі. А просто радіти випадковим приємностям у сьогоднішньому дні. 

За хвилину до опівночі: з Новим роком! 1

То ж зараз ми хочемо зосередитись на всьому хорошому, що було цього року (а такого було немало). Серед того, що змогло зігріти душу особисто нашій команді – було несподіване та яскраве літо у створеній нашою засновницею Єлизаветою Юрушевою локації Cuba Camp, її атмосферно втілені благодійні ініціативи та випуск четвертого видання книги “The Brightest Looks”. А ще ми хочемо подякувати вам, наші читачі, що були з нами протягом усього карантинного періоду, розділили з нами карантинний стрес, давали нам натхнення рухатись далі, дотепно реагували на наші матеріали та доєднувались до нашої спільноти у соціальних мережах. 

Ми бажаємо вам здоров’я та усвідомленої турботи про себе, подолання страхів та набуття сил на нові звершення, омріяних подорожей та можливості знову спілкуватись одне з одним з обіймами і поцілунками, а не через zoom. 

Хай ваш 2021-й буде спокійним, веселим, сповненим радістю та любов’ю! 

Ми з вами! 

Команда 23-59.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59