fbpx

За хвилину до опівночі: новорічні побажання від українських зірок

За хвилину до опівночі: новорічні побажання від українських зірок

Здається, цьогоріч як ніколи ми разом з усім світом вели зворотній відлік до Нового року, бажаючи як найшвидше спровадити тривожний 2020-й. В цих непередбачуваних перегонах важливо знати, що ми не одні. Тому ми попросили друзів та героїв нашого сайту розповісти про те, чим їх все ж порадував спливаючий рік та що вони хочуть побажати собі і всім нам на майбутній. 

Олександр Педан 

За хвилину до опівночі: новорічні побажання від українських зірок 1

Я спіймав себе на думці, що мені навіть сподобався цей рік.

Я прошу вибачення у всіх, кому він дійсно зіпсував життя і для кого він був справді важким. Просто в мене так вийшло, що у квітні місяці ми всією сім’єю переїхали на дачу і я відкрив для себе нове життя! Я вперше за багато років так довго і якісно провів час з рідними, побачив як на моїх очах дорослішає син – ми з ним переловили усю рибу, всіх жаб і навіть одну черепаху. У нас з ним було якесь скажене поєднання з природою! І цей час дуже допоміг мені вчасно вибудувати близькі батьківські стосунки із сином. Він зараз якраз у тому віці, коли це конче необхідно. 

Для мене це, звісно, був рік змін і в плані особистісного росту. Неочікувано для себе я отримав сертифікат яхтсмена. Я взяв 12 уроків он-лай, а потім навіть самостійно вирушив до Хорватії. Думаю, що у звичайному ритмі мені б навряд чи вистачило часу на цю історію. А тепер я дипломований шкіпер і в мене є одне нове хобі! 

Щодо професійних речей, то я започаткував новий бізнес і зараз відкриваю комунікаційну агенцію. Ще ми встигли відзняти сезон нового імпровізаційного шоу, де я став ведучим. 

Цей рік показав, що потрібно використовувати всі нагоди. Комусь – для зростання, комусь – для розширення, комусь – для пошуку нових ідей.

Я впевнений, що в кожного з нас цього року з’являться нові можливості. Тому що зазвичай після такого світового перезавантаження йде великий зріст. Я бажаю усім правильно використати ці можливості з користю для себе. Ну і побільше поцілунків… коли буде доступна ефективна вакцина, звісно! 

Оля Цибульська 

За хвилину до опівночі: новорічні побажання від українських зірок 2

У 2020-му нарешті вийшов мій сольний альбом “По барабану”. Досі не розумію, чого я так боялась всі ці роки зробити те що хочеться. Не робіть як Оля. Здійснюйте свої мрії.

Важливо, що відчуваєш і що думаєш про себе ти. Решта – по барабану. 

В 2021 році бажаю нам адекватності. Ми дуже емоційний народ. І в серці кожного, хто має жовто-блакитний паспорт – ураган. Але ураган у всьому світі сьогодні. Тому, аби знайти щось добре в наступному році, треба збавити напругу. Трошки видихнути. Бо емоції – це спеція, а не основна страва. Інакше задоволення не буде.

Артем Пивоваров 

За хвилину до опівночі: новорічні побажання від українських зірок 3

В цьому році відбулось доволі багато знакових подій: ми випустили 4 відеороботи, зробили великий онлайн концерт та встигли попрацювати з великою кількістю крутих артистів в рамках продакшну. Але найбільш вагомою подією було моє потрапляння  на перше місце світового рейтингу гри UFS на Play Station. Карантин зробив з мене кібер-спортсмена! 🙂

В Новому році бажаю усім зберігати оптимістичний настрій! 

Анна Трінчер 

За хвилину до опівночі: новорічні побажання від українських зірок 4

Це був справді продуктивний рік. В мене з’явилася команда, ми почали працювати, і пісня «Короче, понятно» зазвучала на всіх радіостанціях та на всіх вечірках. І для мене велика честь, що саме ця пісня була відмічена як кращий молодіжний хіт 2020 року. Не дивлячись на те, що карантин змінив усі наші плани й скасував багато виступів, ми намагались використати цей час з користю і саме тоді вийшла моя авторська пісня «Шизилюбвь». Її я написала за два дні. Увесь біль та негативна енергія, котрі накопичились в мені після розставання з Богданом, вилились в ці строчки та акорди. Цьогоріч ми випустили три треки, три відеоклипи та отримали три нагороди. Для мене це величезний результат. Я вдячна всім, хто слухав та скачував мої пісні, всім тим, хто працював над створенням цих треків, всім командам, з якими ми знімали відеокліпи. 

На наступний рік в нас великі плани. Мені б хотілось презентувати свою сольну програму на масштабних концертних майданчиках країни та написати пісні, які полюбляться мільйонам людей.

Вже зараз можу сказати, що наступного року вийде як мінімум одна моя авторська пісня. 

А у новому 2021 році я хочу побажати собі та всім людям, щоб наступний рік був продуктивним для всіх, щоб він був яскравим і щоб у всіх в животі від кохання здіймались метелики! Кохайте та будьте коханими!

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59