fbpx

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: заповіді Крістіана Діора

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: заповіді Крістіана Діора

Сьогодні модний світ відзначає 117 років з дня народження великого модельєра Крістіана Діора. 

Серед його творінь — розробка унікальних речей, які дизайнери у своїй роботі використовують і досі. Силует new look, барний жакет, спідниця-олівець, пишна спідниця з акцентом на талії — ось далеко не всі ідеї, які вийшли з-під олівця відомого кутюр’є.  

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: заповіді Крістіана Діора 1

Він створював унікальне вбрання і був зовсім не проти, щоб його копіювали. Діор вважав, що моду не можна нав’язати, його new look жінки прийняли із захопленням тому, що хотіли виглядати жіночно. У першій колекції денні сукні важили до 4 кг, а вечірні – до 30 кілограмів, але надто велике було бажання Діора відродити велику розкіш. Він казав: “Європа втомилася від падаючих бомб. Тепер їй хочеться запалювати феєрверки”.

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: заповіді Крістіана Діора 2

Тому сьогодні нам здається є чудовий привід ще раз згадати цитати та модні заповіді дизайнера. 

“Елегантність – у доглянутості. Найкращий одяг, найдорожчі прикраси і косметика не варті нічого, якщо ви не доглядаєте за собою”.

“Жінки є найбільш привабливими у віці від тридцяти п’яти до сорока років. Оскільки лише деякі жінки виходять із сорокарічного віку, пік привабливості може тривати вічно”.

“Немає нічого красивішого за сиве волосся. На той час, як волосся починає срібнитись, жінка знаходить якусь особливу чарівність, гідність і грацію. Відтепер її стиль – м’який та жіночний. Ніякої суворості та жодних чоловічих елементів!”.

“Парфуми можуть розповісти про жінку більше, ніж її почерк”.

“У наш час масового виробництва із величезного асортименту товарів завжди можна підшукати щось саме для себе. Намагайтеся розібратися у своїх характерних рисах і пам’ятайте, що індивідуальність та ексцентричність – поняття різні”. 

“Якщо у вас криві ноги – носіть глибоке декольте”.

“Вміння одягатися тримається на трьох китах – простоті, хорошому смаку та звичці стежити за собою, – і це зовсім не дорого”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59