fbpx

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: велич серіалу “Династія”

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: велич серіалу “Династія”

Сьогодні,12 січня, фанати серіалів мають привід підняти келих ігристого… на честь 41-ї річниці з прем’єри культового серіалу “Династія”, яка стартувала на каналі АВС 1981 року. 

Незважаючи на те, що в Україні “Династія” вийшла в 90-х, шоу мало величезний успіх, як і у всьому світі. Якщо вам трошки за 30, то ви точно це пам’ятаєте! 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: велич серіалу “Династія” 1

В деяких країнах серіал був таким популярним, що став причиною феномену пустих вулиць – буквально! Наприклад, у колишній Югославії “Династія” мала такий колосальний тріумф, що о 21:00, коли шоу транслювалося по телебаченню, вулиці ставали безлюдними, бо всі йшли додому дивитись улюблений серіал.

Одна з найгучніших мильних опер 80-х та 90-х залишила величезний слід не лише у глядачів по всьому світі, але й на сторінках історії моди, ставши головним джерелом натхнення, яке час від часу й досі експлуатують модні бренди. 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: велич серіалу “Династія” 2

Так, продюсер шоу Аарон Спеллінг встиг попрацювати до “Династії” з художником по костюмах Ноланом Міллером і чудово знав масштаб його таланту. Тому він вплинув на те, щоб не підрізати крила генію — кожного знімального тижня на одні костюми виділявся бюджет у $35 000. Всього Нолан створив близько 3000 образів для серіалу, що виходив з 1981 по 1989 рік. 

«Не хочу бачити героїв двічі в тому самому», — пояснював митець причину цього нечуваного для тих часів розмаху. Він і не підозрював, що поклав початок цілій ері телеісторій, які стануть референсами для ідей у світі моди. 

Лише згадайте розкішні образи героїнь Джоан Коллінз, Лінди Еванс та зовсім юної тоді Хізер Локлір! А хто був вашим улюбленим персонажем? 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59