fbpx

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: поностальгуй та переслухай ’N Sync

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: поностальгуй та переслухай ’N Sync

В цей день, 20 січня, 1998 року улюблений американський гурт юності покоління мілленіалів ’N Sync представив свій дебютний сингл «I Want You Back» у Великій Британії та США і став відомим на увесь світ. 

Пісня увійшла до десятки найкращих у кількох країнах, включаючи Німеччину, Швейцарію, Нову Зеландію та Канаду. Також вона зайняла перше місце в Нідерландах і досягла 13-го місця у Billboard Hot 100. Трек став золотим у США, Німеччині та Австралії.

Цікава й історія кліпу, який зараз може вважатись референсом для сучасних відеороликів та модних фотосесій. 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: поностальгуй та переслухай ’N Sync 1

Було випущено дві версії музичного відео: одна для оригінального випуску синглу, а інша була використана для глобального перевидання. 

Перше відео, яке й запам’яталося шанувалтникам, було знято у Стокгольмі в серпні 1996 року Аланом Кальзатті. Воно було випущено разом із оригінальним німецьким релізом пісні у жовтні 1996 року. Сюжет відбувається на космічній станції, навколо якої розігрується безліч високотехнологічних ефектів. Відео було знято на зеленому екрані, коли кожен із учасників йшов біговими доріжками. Група на чолі із юним Джастіном Тімберлейком намагається зв’язатися з дівчиною через комп’ютер, щоб привести її на корабель, у той час, як вони танцюють протягом усього відео. 

Якщо ваше дитинство та юність пройшли у 90-х, просто передивіться цей кліп!  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59