fbpx

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: найгучніший королівський скандал десятиліття

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: найгучніший королівський скандал десятиліття

Відчайдушним прихильникам королівської родини (а ми знаємо, таких серед нас багато) нагадуємо про сьогоднішню дату в історії британської монархії — саме 13 січня, два роки тому королева Єлизавета ll офіційно підтримала рішення принца Гаррі та його дружини Меган Маркл почати самостійне життя, незалежне від обов’язків членів королівської родини, яке в пресі отримало назву “Мегзіт”, а також безліч мемів, скандалів та конспірологічних теорій на додачу. 

Завдяки цьому “останньому слову королеви”, Букінгемський палац офіційно усунув принца Гаррі та Меган Маркл від королівських обов’язків, позбавив державного фінансування та титулів.

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: найгучніший королівський скандал десятиліття 1

Потім, як ви пам’ятаєте, було багато всього – нове життя пари в США, холоднеча між братами Вільямом та Гаррі, гучні контракти з видавництвами та стімінговими сервісами, скандальне інтерв’ю подружжя Опрі Уінфрі, народження доньки, названої на честь королеви та обговорення інсайдерської інформації шанувальниками, які розділились на два табори — тих, хто підтримує сміливість пари та тих, хто хейтить кожен наступний їх крок, звинувачуючи в нещирості та меркантильності.

Чи саме цього хотіло подружжя? Експерти впевнені, що навряд. Вони кажуть, що у першочерговому плані Гаррі та Меган було революційне рішення змінити уклад життя королівської родини, закріпити за собою “нову прогресивну роль” всередині інституту британської монархії — поперемінно жити у Великій Британії та Північній Америці і прагнути фінансової незалежності, але при цьому “цілком підтримувати” королеву і “виконувати обов’язок перед королевою та Співдружністю”.

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: найгучніший королівський скандал десятиліття 2

Проте 13 січня 2020 року королева чітко дала зрозуміти, що такий прецидент в історії неможливий і парі доведеться обирати, по який бік океану вони бачать своє майбутнє. Чим завершиться ця історія, на чиєму боці виявиться правда та чи возз’єднається колись королівська родина — покаже час. А нам залишається слідкувати за розвитком подій…

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59