fbpx

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: час переслухати Адель

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: час переслухати Адель

Сьогодні, 24 лютого, легендарному альбому Адель “21” виповнюється одинадцять років. Нам здається, це чудовий привід, аби переслухати ранні хіти співачки та порівняти їх зі свіжими композиціями.  

Незважаючи на те, що саме після виходу альбому “21” до Адель прийшла світова слава, це була не перша її пластинка. Перший сингл співачки “Hometown Glory” вийшов у 2007-му, а дебютний альбом “19” – у 2008-му. І хоча тогочасна творчість співачки мала деякий успіх, справжню популярність вона здобула саме в 2011 році, а її альбом “21” набув статус найбільш продаваного альбому 21 століття. 

Точну кількість продажів “21” визначити складно: одні називають 31 млн, інші – 45 млн, треті вказують “скромну” цифру в 14 млн. Але одне відомо точно: це комерційно найуспішніший альбом, випущений у 21 столітті. 

Нагороди також говорять самі за себе: сім “Греммі”, дві премії Ivor Novello… А ще співачка потрапила до Книги рекордів Гіннеса, і приводів для цього знайшлося багато. Перша британська виконавиця, у якої одразу два сингли та два альбоми увійшли до топ-5 національного чарту. Перший альбом в історії британського чарту, що розійшовся 3-мільйонним тиражем за календарний рік. А ще це альбом, який має два карколомних хіта (що буває вкрай рідко) — “Rolling In The Deep” і “Someone Like You”. 

З тих пір Адель називають “співачкою розбитих сердець”, і не лише через сумне звучання, а й через тексти пісень. Вони щирі, прості та зрозумілі, а для популярної музики та одиноких зимових вечорів саме такі й потрібні. Згодні? 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59