fbpx

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі

Сьогодні, 17 січня, актор та легендарний комік Джим Керрі відзначає 60-річчя. На честь серйозного ювілею зірки, ми згадуємо його серйозні ролі в кіно. 

Якщо ви щось пропустили з цього списку – радимо надолужити найближчими зимовими вечорами! 

“Шоу Трумана” (1998) 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі 1

Рідкісна драма у фільмографії Джима Керрі стала культовою стрічкою його фільмографії. Сюжет розповідає про Трумана, який живе звичайним життям, не підозрюючи, що все навколо – це реаліті-шоу. Місто вигадане, створене спеціально для нього, люди всі підставні, погоду можна міняти через спеціальний купол над містом і за ним стежать тисячі прихованих камер. Через 30 років Труман починає здогадуватися про те, що відбувається щось дивне і намагається вирватись з “декорацій”. Сам актор вважав “Шоу Трумана” вкрай важливим для своєї кар’єри проектом, де він може продемонструвати свої міцні драматичні таланти. Тому усім присутнім на знімальному майданчику було заборонено цитувати попередні “дурні” фільми артиста.

“Фатальне число 23” (2007) 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі 2

Це єдиний трилер у кар’єрі актора. Він грає Уолтера Сперроу, який працює у службі з вилову бездомних тварин. Його звичайне та розмірене життя змінюється після прочитання роману “Число 23”. Роман описує життя детектива Фінгерлінга, на якого має великий вплив число 23 і він чинить жахливе вбивство. Дивно, але книга точно описує життя Уолтера і він також підпадає за вплив числа 23. 

“Людина на Місяці” (1999)

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі 3

В основі фільму лежить історія життя Енді Кауфмана – шоумена, та актора. Стрічка розповідає про Енді з раннього дитинства, закінчуючи смертю від раку легенів у віці 35 років. Кауфман – незвичайний шоумен чи комік, він не видавав жартів чи монологів. Його вистава завжди відрізнялася від виступів будь-яких інших артистів. Керрі поринув у роботу над фільмом так глибоко, що залишався в образі не лише на екрані, а й поза знімальним майданчиком. Хоча фільм не отримав комерційного успіху, актор здобув “Золотий глобус” за найкращу чоловічу роль у мюзиклі/комедії.

“Вічне сяйво чистого розуму” (2004) 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі 4

Стрічка розповідає про стосунки двох молодих людей – Джоела та Клементіни. Вони випадково познайомилися на день Святого Валентина та зрозуміли, як багато в них спільного. Але одного разу Джоел приходить до Клеменіни і дізнається, що вона стерла всі спогади про нього. Він вирішує зробити те саме… За оцінками критиків, саме ця роль вважається найкращою драматичною у фільмографії Керрі. Не дивно, що за свою роботу над фільмом він отримав ще один “Золотий глобус”. 

“Жартую” (серіал 2018-2020) 

За хвилину до опівночі дізнайся про цей день в історії: 5 серйозних стрічок з Джимом Керрі 5

У цьому незвичайному серіалі Керрі зобразив ведучого дитячого телешоу, чиє особисте життя набагато трагічніше, ніж образ, який він втілює на екрані. Серіал став не просто драматичною історією – у ньому знайшли відображення багато проблем, з якими боровся в реальному житті сам Джим. За бій із власними демонами актор отримав чергову (сьому на кар’єрі) номінацію на “Золотий глобус”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59