fbpx

З роторним двигуном або вібраційна: яка машинка для стрижки краща?

З роторним двигуном або вібраційна: яка машинка для стрижки краща?

Машинка для стрижки волосся для дому – це гарний вибір для тих, хто хоче мати доглянуту зачіску, але не витрачати постійно гроші на перукарні. Однак асортимент цих пристроїв в магазинах досить широкий, кожна модель має свої особливості. І найголовнішим чинником є ​​тип мотора.

Нумо дізнаймось плюси й мінуси двох найпоширеніших видів машинок: з роторним двигуном та вібраційної.

Машинки з роторним двигуном

З роторним двигуном або вібраційна: яка машинка для стрижки краща? 1

Пристрої цього типу оснащені потужним електродвигуном, який передає свою енергію лезам. Через те, що в процесі роботи корпус сильно нагрівається, практично у всіх роторних машинках реалізовано примусове охолодження. Це дозволяє їм працювати довго.

На основі роторного двигуна виготовляють надійні професійні інструменти для барберів і перукарів. Перевіреним ветераном пристроїв цього типу є машинка для стрижки wahl з цього магазину https://www.moyo.ua/bt/tekhnika-lichnogo-po/mashinki-dlya-strijk/wahl/.

Переваги:

  1. висока працездатність – можуть безперервно функціонувати довше однієї години;
  2. потужність 20-50 Ватт – легко витримують великі навантаження;
  3. наявність декількох швидкостей і широкий набір функцій;
  4. тиха робота внаслідок відсутності вібрації.

Роторні інструменти переважно використовують в місцях з великим потоком клієнтів. Вони підходять для стрижки людей і тварин. У продажу за цим посиланням https://www.moyo.ua/bt/tekhnika-lichnogo-po/mashinki-dlya-strijk/ є машинки для стрижки волосся зі спеціальною будовою лез та різними видами насадок для легкої й комфортної роботи. Ножі знімні, тому легко і швидко чистяться.

Є й недоліки, до яких відносять високу вартість і дорогий ремонт. Користувачі відзначають дискомфорт через велику вагу і необхідність регулярного змащення компонентів спеціальними засобами.

Вібраційні апарати

З роторним двигуном або вібраційна: яка машинка для стрижки краща? 2

Працюють від електромагнітної котушки або анкерного двигуна, під дією яких ножі роблять коливальні рухи. Відмітна особливість вібраційних машинок – невисока потужність до 15 Ватт.

Серед переваг:

  • невисока ціна завдяки простому виконанню,
  • надійність і мала ймовірність виходу з ладу при належній експлуатації,
  • легка вага.

До недоліків відносяться значна вібрація і галаслива робота. Через низьку продуктивність вони не підходять для густого волосся і жорсткої вовни тварин. Крім того, у вібраційних машинок немає широкого вибору змінних ножів, а в деяких моделях вони взагалі незнімні.

Однозначно сказати, який тип машинок краще, важко, бо це залежить від ваших цілей. Для простої стрижки вдома зазвичай досить вібраційного апарату, тим більше що він не вимагає особливого догляду. Для барбершопа і перукарні однозначно вибирайте роторний пристрій з потужним двигуном. Завдяки своїй витривалості він стане кращим помічником майстра.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59