З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року

Це літо внесло багато коректив у стиль життя, включаючи зміну дозвілля, хобі, моду, хатній декор та багато інших дрібничок, які складають наш стиль життя в суцільну картину. Не дивно, що цьогоріч закриті кордони, закритий простір на самоізоляції, челенджі у соцмережах та перенасичення інформацією дались взнаки. Тому коттеджкор – такий собі, романтичний заміський спосіб життя – став головним трендом літа і нікуди не зник з приходом осені. Тим більше, що аномально тепла погода цілком ще дозволяє насолоджуватись дачною естетикою. 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 1

Не дивлячись на те, що зараз коттеджкор прославили зірки інстаграму та тіктоку, істинні поціновувачі сільського шику стверджують, що законодавицею тенденції стала ніхто інша, як Марія-Антуанетта, для якої звели ціле село, аби вона могла втекти від міської метушні, світських заходів та розслабитись у закутках природи, переодягнута у провінційну кокетку. 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 2

Як кажуть трендхантери, відмінність сучасного коттеджкору від минулих століть полягає в тому, що візуального тут більше, ніж реального.

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 3

Тому ознаки теперішньої тенденції – це більше часу на природі, захоплення садівництвом, гончарством та в’язанням, спілкування зі свійськими тваринами, сервірування столу витонченою порцеляною, ніби з бабусиної скрині. А також сухоцвіти, вінки в волоссі, польові квіти в сумці, на ліжку і навіть в чашці чаю.

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 4

Але найбільше коттеджкор знайшов своє відображення в образах, оселившись у гардеробі нещодавно гламурних модниць сукнями у вінтажному стилі, принтом в клітинку, квітковими візерунками та овочевими мотивами, кашеміровими кардиганами та кроше, а також безліччю милих деталей, на кшталт чудернацьких капелюхів, кольорових хустинок у волоссі та манікюру з флористичним дизайном. Якщо вам до вподоби подібна естетика, пропонуємо вам декілька прийомів для перевтілення. 

Сукня з квітковим принтом 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 5

Довга сукня з простої тканини, з квітковим малюнком та рюшами у оздобленні – найперше, що має бути у шафі милої заміської красуні, яка полюбляє комфорт та жіночність. А ще – атмосферні фото в інстаграм. 

Светр в квітковим візерунком 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 6

Оскільки осінні вечори все ж вже не зігрівають своїми обіймами, це має зробити яскравий в’язаний светр з квітковим візерунком. 

Одяг в клітинку 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 7

Для тих, хто полюбляє квіти в оселі, але не так фанатіє від них на одязі, є альтернативний та більш стриманий варіант – клітинка. Строката сукня вільного силуету в парі з ковбойськими чоботами та кардиганом грубої в’язки цілком зробить з вас сучасну героїню романів Джейн Остін. А саме такий вайб у коттеджкору! 

Сорочка з великим комірцем 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 8

Ми не втомлюємось повторювати, якою трендовою цього року є «старомодна» та навіть «бридка» сорочка з величезним комірцем. Але попри гучні суперечки навколо цієї деталі гардеробу, вона не здає своїх позицій. 

«Клаптикова ковдра» 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 9

Ще одна фактура, яка втратила свою популярність у місті, але знову набула її з виникненням коттеджкору – це «клаптикова» тканина, яка може прикрашати як модний образ, так і інтер’єр будинку. 

Вінтажні кардигани

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 10

Якщо ви думали, що фактурні в’язані кардигани з яскравими узорами, багатьма деталями та оздобленням будуть траплятись вам лише у вінтажних фотоальбомах, ви помилялись. Зараз саме час передивитись мамин чи бабусин гардероб, а краще – самостійно взятись за спиці. 

Хустинка для волосся 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 11

Стрічки для волосся все ще відповідають естетиці коттеджкору, але хустинка – більш красномовний аксесуар, який буде личити сміливим модницям. 

Квіти на нігтях 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 12

Квітами у волоссі вже не здивувати. Натомість адепти сільського стилю шукають нові способи самовираження і квітковий малюнок у манікюрі – свіжа ідея, погодьтесь. 

Зібране «крабиком» волосся 

З панянки в селянку: як коттеджкор став головним трендом року 13

Кому лінь створювати вишукані луки з атласними стрічками та хустками, може просто звернутись до старого доброго «крабика» – добре знайомого аксесуара всім дівчатам. Волосся має виглядати так, ніби більшу частину дня ви провели на свіжому повітрі. Тому вітається об’єм біля коренів, текстура по довжині та легка недбалість. 

23-59