fbpx

Yves Saint Laurent показали «розумну» помаду, що створює унікальні відтінки

Yves Saint Laurent показали «розумну» помаду, що створює унікальні відтінки

Технології розвиваються із шаленою швидкістю, а ці темпи спостерігаються і у індустрії краси. Днями своїм новим б’юті-гаджетом похизувався бренд Yves Saint Laurent, кардинально змінивши звичний формат помади.

Унікальний пристрій із назвою Rouge Sur Mesure («Червоний на замовлення») покликаний повністю змінити ваше ставлення до процесу макіяжу. Він дає можливість самостійно створювати необхідний відтінок помади для губ в обраній кольоровій гамі. Наразі доступні опції із червоними, нюдовими, рудими та тілісними відтінками.

Yves Saint Laurent показали «розумну» помаду, що створює унікальні відтінки 1

Ця система, що називається Perso, була у розробці цілих п’ять років. Вона складається з мобільного додатка та портативного пристрою у вигляді чорного блоку з кольоровими картриджами. Щоб отримати необхідний колір помади, потрібно вставити в девайс 3 капсули відповідних відтінків з лінійки YSL Beauty Velvet Cream Matte Finish і задати бажані параметри.

Yves Saint Laurent показали «розумну» помаду, що створює унікальні відтінки 2

У результаті ви отримуєте унікальний колір, який не можна придбати в магазині. За одне використання апарат надасть порцію помади на один раз, але зйомний верх можна брати його з собою, щоб корегувати макіяж протягом дня.

Yves Saint Laurent показали «розумну» помаду, що створює унікальні відтінки 3

Поки що новинка не потрапила в магазини, але на неї вже можна оформити попереднє замовлення за ціною $299. Набір змінних капсул коштуватиме $100, а у масовий продаж гаджет надійде протягом цього року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59