fbpx

YUNA-2020: переможці

YUNA-2020: переможці

Музична премія YUNA-2020 щовесни проходить з великим розмахом в палаці “Україна”, де усі зірки української сцени урочисто крокують червоним хідником, а оголошення переможців супроводжується яскравими концертними номерами. Цьогоріч через карантинні обмеження концертну програму організатори премії перенесли на 2021 рік, але знайшли спосіб, як нагородити переможців та все ж відмітити успіхи артистів, які мали шалений успіх. 

Сьогодні, 9 липня, о 12:30 на офіційних сторінках премії в соцмережах імена тріумфаторів 9-ї премії YUNA було оголошено у форматі онлайн-трансляції. Конверти з іменами переможців у 13 номінаціях відкрили члени Експертної ради премії. Серед них були Фагот (ТНМК), продюсер Ірина Горова, саунд-продюсер Вадим Лисиця та багато інших.

YUNA-2020: переможці 1
Monatik, YUNA-2019

Особливих сюрпризів не сталось – рекордсменом за кількістю статуеток очікувано став фаворит публіки Monatik, який переміг у 5 номінаціях. Проте одну з номінацій – “Найкращий альбом” – співак розділив з хіп-хоп зіркою alyona alyona, створивши прецедент в історії премії. Вперше члени жюрі не змогли визначити остаточного переможця та вручили нагороду двом виконавцям. 

Крім того, співак забрав статуетку у головній номінації “Найкращий виконавець”, а от відповідна жіноча статуетка дісталась NK (Насті Каменських).

YUNA-2020: переможці 2
NK, YUNA-2019

Серед цьогорічних новинок – номінація “Найкраща пісня до фільму”, яка з’явилась, враховуючи насичений розвиток українського кіно. В ній вперше перемогу отримав гурт, вже давно відомий на міжнародній арені – DakhaBrakha з піснею “Пливе човен” для драмеді-фільму “Вулкан”, здобувшого ряд фестивальних нагород. 

Список усіх переможців YUNA-2020:

Відкриття року – Jerry Heil 

Найкращий естрадний хіт – “Любовница” Оля Полякова 

Найкращий рок-гурт – “Антитіла” 

Найкраще концертне шоу – Love it ритм (Monatik) 

Найкраща виконавиця – NK

Найкращий відеокліп –  Love it ритм (Monatik) 

Найкраща пісня до фільму – “Пливе човен” DakhaBrakha (фільм “Вулкан”)

Найкращий поп-гурт – “Время и Стекло”  

Найкраща пісня іншою мовою – Love it ритм (Monatik) 

Найкращий альбом – Love it ритм (Monatik); “Пушка” (alyona alyona) 

Найкращий виконавець – Monatik

Найкраща пісня – “Дим” (“Время и Стекло”) 

Найкращий дует – “Падло”, alyona alyona та Alina Pash 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59