fbpx

Юлія Саніна, Джамала та «Динамо» привернули увагу світу до Маріуполя

Юлія Саніна, Джамала та «Динамо» привернули увагу світу до Маріуполя

Вчора відбувся товариський футбольний матч між київським «Динамо» та дортмундською «Боруссією», який завершився перемогою українців. Вивів футболістів на поле 13-річний українець Нікіта, який знайшов прихисток у Німеччині після початку війни.

Гімн України на полі вкотре виконала солістка гурту «The Hardkiss» Юлія Саніна. «Минулого разу ледь стримувала сльози. Сьогодні ж був інший настрій. Боротися і перемагати. Україна переможе!» – повідомила співачка.

Українські гравці вийшли на поле у футболках із написом «Stop the genocide in Mariupol», аби зосередити увагу світу на порятунку міста. Джамала, яка виступила під час перерви також підтримала цей меседж та виконала пісню-молитву Аве Марія.

Впродовж матчу вдалося зібрати понад 400 000 євро. Ці кошти перерахують у благочинні фонди, що намагаються вирішувати гуманітарні проблеми, які спровокувала агресія рф.

Це четвертий благодійний футбольний матч київського «Динамо» під лозунгом Match for peace #StopWarInUkraine. Під час першого з них на стадіоні виступали Тіна Кароль, Юлія Саніна, Катерина Павленко та Надя Дорофєєва.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59