fbpx

Євген Хмара з дружиною опинилися одні посеред океану на Маврикії

Євген Хмара з дружиною опинилися одні посеред океану на Маврикії

Український композитор та піаніст-віртуоз Євген Хмара разом з Дар’єю Ковтун та дітьми за традицією відправилися “зимувати” в теплі краї. На цей раз для відпочинку обрали казковий острів Маврикій.

“Часто в такі далекі мандрівки люди купують пакетні тури… Ми з Дашою не любимо мережеві готелі, виїзні автобусні екскурсії. Тому самостійно орендували апартаменти та взяли машину на прокат”, – повідомляє Євген. 

Євген Хмара з дружиною опинилися одні посеред океану на Маврикії 1
Євген Хмара з дружиною опинилися одні посеред океану на Маврикії 2

На острові Євген та Дар’я встигли відвідати одне з чудес світу – піски Шамарель. Діти отримали неймовірні враження, відвідавши природні парки та заповідники, де можна погладити жирафів, “покататись” на черепасі. 

Євген Хмара з дружиною опинилися одні посеред океану на Маврикії 3

В один з днів артисти отримали невеликий стрес, поки у дітей був тихий час. Євген з Дашою відправились плавати в океані на сапборді. Відпливши від берега, буквально на півкілометра, почався сильний поривчастий вітер.

Євген згадує: “В цей момент я був у воді, а Дашу на сапборді почало швидко відносити в океан. Я щосили плив, щоб її наздогнати, потім почав гребти до берега, але я ніби стояв на одному місці. В якийсь момент я почав видивлятись гелікоптери та кораблі, щоб просити про допомогу”.

Зрештою все обійшлось. Але Євген зізнається, що в той момент відчув себе героєм Тома Хенкса з фільму “Вигнанець”, який опинився у відкритому океані на саморобному човні. “Мені хотілося показати Даші дельфінів, які плавають в цій місцевості. Тому ми запливли трохи далі та глибше”.

Після цієї історії подружжя більше не ризикувало, а насолоджувалось місцевими фруктами та делікатесами, пляжним відпочинком, екскурсіями до водоспадів та спекотною погодою.    

Євген Хмара з дружиною опинилися одні посеред океану на Маврикії 4

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59