fbpx

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд

Раніше природний та вишуканий вигляд нігтям надавав французький манікюр. Та зараз у світі нейл-естетики все більше набирає популярність японський. Ми вирішили дізнатись, у чому полягають його відмінності від нашого звичного догляду за нігтями та чому всім варто буде спробувати нову б’юті-техніку після закінчення карантину.

Що таке японський манікюр?

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 1

Японське мистецтво догляду за нігтями сягає 400-річної історії та перегукується з японським способом життя. Пам’ятаєте, ми розповідали про вабі-сабі? Так званий, «японський хюгге» — лайфстайл-мистецтво, яке пропагує знаходити задоволення у самоті, скромності, бачити красу в недосконалості, шанувати традиції та поважати речі з історією. Так от, японський манікюр — це також частина філософії вабі-сабі. Він зосереджений перш за все на здоров’ї нігтів, а не на вражаючому дизайні їхнього оформлення. Отже, ще кількасот років тому пасти для лікування містили вітаміни та засоби, які суттєво впливали на баланс води та жиру – живили слабкі нігті. Тож і сьогодні японська техніка заснована на природних методах та вікових техніках і полягає у підході, який використовують трихологи для волосся. Тобто, майстер спочатку оцінює нігті, виявляє прогалини у здоров’ї по нігтьовій пластині, а вже потім починає догляд-лікування, мета якого не усунути недоліки, а підкреслити красу природних нігтів.

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 2

Важливо, аби всі засоби для манікюру мали виключно природнє походження. Найпоширенішими інгредієнтами у такому догляді є женьшень, рисове молоко, бджолиний віск, екстракти бамбука та водоростей, масло іланг-іланг, екстракт насіння лотоса та червоного чаю. Навіть інструменти для манікюру повинні бути виготовленні з природних матеріалів і включають палички з помаранчевого дерева, шліфувальні бафи з телячої шкіри, керамічні пилочки тощо.

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 3

Що стосується самої техніки манікюру, то вона абсолютно виключає обрізання кутикули, та направлена на те, аби у жодному разі не пошкодити нігтьову пластину.

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 4

Натомість доглядова частина процедури включає втирання різних засобів та навіть масаж нігтів. Такий комплекс процедур забезпечує еластичні і гнучкі нігті, захист від розщеплення та лущення, стимуляцію здорового росту нігтів та надає розслаблюючий ефект.

Покриття

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 5

Аутентичний японський манікюр має на меті досягти блискучої пластини з рожевим відтінком без зайвого покриття. Однак сучасний ритм життя потребує довготривалого ефекту і бездоганного вигляду манікюру, стійкого до оточуючих подразників. Тому японський манікюр допускає покриття гелем, але має для цього свою максимально не шкідливу продукцію.

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 6

Японський гель так і називається за країною-виробником та значно відрізняється від звичайного гель-лаку. Справжні японські гелеві продукти виготовляються в рідній країні та проходять сувору перевірку якості, а також мають маркування «5-free», тобто не містять 5 головних токсичних складових, таких як формальдегід, дибутилфталат, толуол, камфора та фенолформальдегідна смола. Ключовою особливістю японських гелів є те, що «вони здатні забезпечити сильну адгезію та легке видалення під час промокання ацетоном», – каже Паола Понсе, ліцензований стиліст для нігтів та японський інструктор з гелевих нігтів.

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 7

Ще однією причиною, чому японські гелі завойовують прихильність майстрів з інших країн, це їхня висока пігментованість. Вони дозволяють робити якісне покриття лише в один шар, а також чудово підходять для нейл-арту.

Колір

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 8

Що стосується кольору, то тут надається перевага тренду «манікюр без манікюру», де колір має максимально підлаштуватися під натуральний тон. Тому у фаворі блідо-рожеві, нюдові та напівпрозорі відтінки.

Японський манікюр: що потрібно знати про новий нейл-тренд 9

Хоча є ще один японський тренд, який стосується саме палітри. Це бурштинове покриття.  «Кварц та інші камені були гучним трендом у б’юті-індустрії минулого року», – каже нейл-майстриня Квіні Нгуен. Аби продовжити цю атмосферу краси природних кристалів, майстри манікюру вирішили імітувати на нігтях бурштин, покриваючи ніготь бронзовим лаком і обрамляючи його тоненькою золотою рамкою. Так, очевидно, що це тимчасова тенденція. Однак напередодні літнього сезону та пляжних вечірок такий вигляд нігтів може стати новою привабливою деталлю, яка зробить образ ефектним та пам’ятним.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59