fbpx

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок

Якщо карантин випробував на міцність ваші стосунки з другою половинкою і ви все ще готові погодитись провести зі своїм коханим решту життя, тоді вам час натякнути йому на те, про яку обручку ви мрієте. Нові часи потребують нестандартних рішень і оригінального дизайну. Тому ми поцікавились, що зараз пропонують ювелірні гуру і обрали для вас найцікавіші тренди прикрас. 

Сіль та перець 

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 1

Подружнє життя завжди ділиться на темні і світлі смуги, але в цьому балансі й викарбовується справжнє щастя. Саме такий контраст закладений у прикрасах “сіль та перець”, де сірі діаманти з характерними вкрапленнями, які дійсно нагадують розсипаний у них перець, поєднуються з білим дорогоцінним камінням. Виглядає дуже символічно! 

Багаті текстури 

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 2

Любителям зовсім небанальних рішень, сподобається тренд на багаті текстури та масивний дизайн, адаптований під вінтаж. “Вибір обручки нічим не відрізняється від покупки картини!”, – кажуть експерти. Це предмет, на який вам доведеться дивитись щодня, тому хочеться, аби ця річ була водночас вишуканою і оригінальною. Не такою, яку можна легко побачити в когось в гостях. Тому каблучка на заручини, як і полотно на стіні, повинно дарувати відчуття, ніби воно створене саме для вас. 

Збалансована асиметрія 

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 3

Пам’ятаєте, як Керрі Бредшоу мріяла про ідеальну класичну обручку з діамантом, а після того, як вона отримала менш елегантний варіант каблучки, її ледь не знудило? Так от, такі дикі стереотипи щодо весільних прикрас залишились давно в минулому (і, сподіваємось, продовження легендарного серіалу нам це доведе). Зараз наречені не зациклюються на бездоганній формі діаманту і, навіть не проти, аби його ідеальну симетрію порушував ще один камінь. У такій композиції вони вбачають символ гармонії “ти і я”. 

Кольорове різноманіття

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 4

Пошуки нареченими нестандартних рішень підтверджує і ще одна тенденція – яскраві кольорові камені замість стриманих діамантів в оздобленні. Що ще, як не веселкові відтінки допоможуть вам виділятись з натовпу наречених та надати впевненості у хвилюючий день?

Геометрія 

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 5

Геометрія – нове слово в оформленні обручок у 2021-му році. Ноги цієї тенденції ростуть з любові до стилю ар-деко. Такі прираси припадуть до смаку нареченим, які захоплюються епохою декадансу, сліпучих коктейльних вечірок та пишного гламуру. Розквіт ар-деко припав на важкий міжвоєнний період, коли душа особливо була спрагла до свята. Зараз, коли закохані планують весілля у карантинний період між локдаунами, ця атмосфера вічної феєрії знову стала актуальною. Як і прикраси, що є її відображенням. 

Масивні каблучки 

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 6

Поціновувачки стилю бохо оцінять кремезні каблучки з дещо циганськими мотивами в оздобленні. За цей gypsy-вайб відповідає масивний ободок обручки, який привертає увагу своєю сміливою скульптурною естетикою. Одинокий камінь в таких прикрасах все ж перегукується з класикою, проте широкий метал забезпечує більш комфортне носіння. 

Трилогія 

Якщо ви відповіли “Так”: 7 трендів у дизайні обручок 7

Тенденція обручок, прикрашених аж трьома каменями, натхненна каблучкою Меган Маркл, все ще продовжує розвиватися. Але прихильниці сучасної історії Попелюшки адаптують тренд під власні смаки, обираючи комбінації з не типовими діамантами та кольоровими каменями, або незвичайні форми та рідкісні матеріали. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59