fbpx

Як виглядатиме перше місто на Марсі

Як виглядатиме перше місто на Марсі

Мрії про підкорення територій за межами Землі у людства виникають давно і нещодавно ми вже навіть бачили проект першого космічного готелю. А на цей раз спеціалісти пропонують нам зазирнути далі та уявити, яким було би перше місто на іншій планеті.

Архітектурна студія Abibo, в яку входять фахівці з різних країн, розробила проект міста, яке може бути побудоване на Марсі. За інформацією Dazed, компанія планує завершити будівництво міста на Марсі в 2100 році, а саме будівництво стартує в 2054 році.

Як виглядатиме перше місто на Марсі 1

Місто називатиметься Ньюве (Nüwa) на честь давньокитайської богині, а розташується воно на одній з гірських височин Червоної планети Tempe Mensa. Локація була вибрана не випадково, адже саме вона допоможе захистити 250 тисяч потенційних жителів від радіації і метеоритів, не позбавляючи людей сонячного світла.

Архітектурне бюро планує, що марсіанське місто складатиметься з так званих «макро-будівель», розташованих усередині скелі і з’єднаних мережею ліфтів. Пересуватися містом люди зможуть за допомогою системи поїздів і автобусів, а здійснювати прогулянки в штучних паркових зонах під назвою «зелені куполи».

Як виглядатиме перше місто на Марсі 2

На вершині скелі, в зоні Mesa, планують розмістити установки для вироблення енергії, цехи з виробництва продуктів харчування та різних товарів. Спочатку всі ресурси будуть доставлені з Землі, але в майбутньому всі необхідні матеріали люди зможуть добувати на Марсі шляхом переробки вуглецю та інших корисних копалин.

.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59