fbpx

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду

Пам’ятаєте свої перші прикраси? Б’ємось об заклад, що це були кольорові пластикові каблучки, куплені в імпровізованій базарній вітрині спеціально для появи на дискотеці у середній школі. Так от, цього року ці кітчеві прикраси абсолютно легально повертаються у доросле життя і обіцяють стати хітом весняно-літнього сезону. 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 1

Тренд вважається таким, що вступив в силу, коли його випробували на собі мінімум троє інфлюенсерів. А пластикові каблучки вже стали улюбленою деталлю в свіжих образах Дуа Ліпи, Белли та Джиджи Хадід, Майлі Сайрус, Кайлі Дженнер, Айріс Лоу та інших дів інстаграму з потужним фешн-впливом. 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 2
Белла Хадід
Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 3
Джиджи Хадід

Експерти кажуть, що на популярність таких несподіваних прикрас вплинуло одразу декілька факторів. По-перше, вони з’явилися у потрібний час. Під час карантину ми всі переглянули своє ставлення до моди, споживання та придбання вартісних речей.

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 4
Дуа Ліпа

Тому прикраси не з дорогих матеріалів стали новим кроком до актуального поняття sustainable fashion. А по-друге, під час складного періоду з перманентними локдаунами, ми всі вчимося трохи більш розслаблено та іронічно дивитись на себе і світ. Тому стримані, вишукані та елегантні прикраси навіть серйозні ділові леді радісно змінили на райдужні шматочки смоли та пластику, що виблискують на пальцях. Врешті-решт, це весело! 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 5

А ще такі прикраси дійсно дарують потужне відчуття ностальгії за нестримними 90-ми, якому ми нарешті не проти піддатись. Як показує навколишня дійсність, життя надто коротке, аби соромитись самовираження та не носити те, що вам справді подобається. Тому, якщо ви в глибині душі сумуєте за яскравим мейкапом 2000-х, виголеними на бровах прогалинах, стрижкою “під горщик” та яскравими дитячими прикрасами – немає причин, аби не додати їх до свого образу.

Де замовити 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 6

З останнім, до речі, ми вам допоможемо – ми вже знайшли, де можна замовити найяскравіші каблучки.  

La Manso 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 7

“Рlastic is fantastic” – таким є девіз цього бренду, який пропонує цього літа відкласти свої карати подалі, замінивши їх на більш прості, невибагливі та колоритні прикраси. Впевнені, що саме за цю сміливість каблучки La Manso стали фаворитом співачки Дуа Ліпи та інших дівчат з яскравим стилем. 

Де замовити: lamanso.shop

Grace Lee 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 8

Випуклі, наче бульбашки, каблучки, які нагадують прикраси з дитинства, можна знайти й у лос-анджелеського дизайнера Грейс Лі. Вже понад 10 років, вона створює прикраси на щодень, адже впевнена, що вони мають радувати око постійно, а не чекати особливого приводу у скриньці. Щоправда, дизайнер робить ставку на вишуканість та універсальність, тому її витвори виконані здебільшого у прозорій гамі.

Де замовити: gracelee.com

Gem Lettuce 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 9

Цей бренд натхненний подорожами Австралією та її неймовірними краєвидами, які дизайнер марки захотіла закарубувати у прикрасах зі смоли. Кожна каблучка – окремий арт-об’єкт, повний кольору, блиску та позитивної енергетики.

Де замовити: www.gemlettuce.com

Blo_oberry 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 10

Ця онлайн-вітрина пропонує унікальні вироби зі смоли, котрі іронізують над прикрасами гучних брендів, вмальвуючи їх логотипи у свої вироби. Як йдеться на сайті бренду, мета у них одна – викликати відчуття ностальгії та асоціацію з несподіваною іграшкою у торговому автоматі.

Де замовити: www.blo-oberry.com

Here Nor There 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 11

Цей невеличкий бренд був заснований зірковим стилістом Джулією Коупленд лише минулого року. Але його цінності щодо стійкості моди, розумного споживання та роботи з вінтажними деталями одразу припали до смаку голлівудським модницям. 

Де замовити: herenortherenyc.com

Ivies by Ivy 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 12

Якщо ви шукаєте альтернативу пластику, цей бренд спеціалізується на виготовленні чарівних яскравих прикрас з… глини. 

Де замовити: www.iwanacristal.com

Gem Mi 

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 13

Як і багато маленьких брендів, цей почався з того, що його засновниця Клер не могла знайти для себе підходящих прикрас, тому вирішила створити їх самотужки. Натхненням стали світлини її мами з 70-х та 80-х, які дизайнер переосмислила та втілила в каблучках зі скла та люциту. 

Де замовити: shopgemmi.com

Black Currant Pop

Як у дитинстві: як кольорові пластикові каблучки знову повернулись у моду 14

Цей шедевр – робота британського дизайнеру Беттані, яка створила свій бренд три роки тому. Цікаво, що за фахом дівчина – дизайнер взуття. Але бренд прикрас з’явився, коли вона зрозуміла, що саме по собі взуття – надто универсальне і йому не вистачає персоналізації. Так її колекція поповнилась предметами, якими вона пропонує кастомізувати улюблену пару черевиків, а потім розширилась каблучами та іншими аксесуарами. 

Де замовити: blackcurrantpop.com

Читайте також: 10 трендових зачісок, заради яких варто ризикнути волоссям

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59