fbpx

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд

В будь-якій незрозумілій ситуації уявляй, що ти принцеса. Саме такий принцип наслідують адепти тренду “принцескор” – дечого середнього між гучним “коттеджкором”, який все ж теж перегукується з казками, та “редженсікором” або “роялкором”, натхненним популярними серіалами “Бріджертони” та “Велика”. Розбираємось, які риси притаманні новій естетиці та що примушує дорослих жінок переодягатись у пишні сукні без жодного для того приводу. 

Статистика в соцмережах показує, що принцескор з’явився як явище минулого року, коли якраз весь світ був змушений сидіти на локдауні і кожен шукав для себе розваги, як міг. Але за рік чудернацька звичка фотографуватись в стилістиці принцес стала справжнім трендом з більш як 61 млн. переглядів на TikTok та більш як 17 тис. публікацій в Instagram за відповідним хештегом #princesscore.

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 1

Як і в інших трендах, що закінчуються на “-кор”, у “принцескорі” візуального більше, ніж реального. Тобто, в більшості випадків, переодягнені у повітряні тюлеві сукні дівчата, які позують на фоні умовного замку чи власних покоїв за великим рахунком розігрують все це перевтілення заради видовищних кадрів у соцмережах. 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 2

З іншого боку, якщо говорити не про весь антураж, а лише про одяг “принцес”, то святкові пишні сукні, які раніше розглядались лише для особливих подій, зараз дійсно вирвались із заточення шафи та більше не потребують урочистих подій, а офіційно допустимі у повсякденному житті – коли ви йдете на взяти каву з круасаном на виніс та прогулятись улюбленими вуличками міста. Адже як показав останній рік, життя надто швидкоплинне, аби відкладати його на потім. Хочеться свята у звичайний будній день? Тоді створюйте його самі! 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 3

Видання Stylist, досліджуючи “принцескор”, опитало кілька послідовниць естетики, як вони прийшли до такого стилю. Наприклад, 43-річна Ленні Сміт з Ессексу, пояснює своє захоплення казковою естетикою так: “Кожна дівчинка в дитинстві мріє про те, як вона стане принцесою та потрапить у казку, коли виросте. Проте у дорослому життя зазвичай відтворити цю фантазію випадає шанс двічі – на випускний вечір та в день весілля. Мені такі обмеження здались сумними, і я подумала, чому б мені не бути принцесою тоді, коли мені цього захочеться? Незважаючи на те, що пишні сукні та стрічки у волоссі я любила завжди, моя тяга до “принцескору” загострилась минулої весни під час карантину. Якщо раніше мій акаунт був швидше туристичним контентом, то на локдауні, коли подорожі стали неможливими, мені довелось шукати нові теми для публікацій. І я вирішила, що це ідеальний час, щоб нарешті стати принцесою, та відтворювати на своїй сторінці сюжети улюблених казок, або ж створювати свої власні”. 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 4
Ленні Сміт

Як відтворити “принцескор”

Стати принцесою хоча б на день у своєму акаунті здається завданням складним та химерним лише на перший погляд. Насправді ж є кілька складників вдалої формули, які ви можете використати у якості референсу. 

Вбрання 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 5

Найперше, що потрібно, аби відчути себе принцесою, це відповідне вбрання. Якщо ви поки що не готові до повноцінного королівського шику, почніть з пишних суконь, зроблених на сучасний лад, як, наприклад, трендові Molly Goddard або Lirika Matoshi. 

Палац 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 6

Яка ж принцеса без палацу? Яскраві світлини виходять на фоні історичних замків та будівель з архітектурою минулих століть. В Україні такі локації також не важко знайти, аби влаштувати тематичну фотосесію.

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 7

Згодяться навіть руїни замку. 

Квіти 

Якщо палац – недосяжний на даний момент фон для світлини, спробуйте замінити його заквітчаним тлом, яке також створює казкову атмосферу. Це може бути ботанічний сад, квіткове поле, заквітчаний фасад будівлі або ж просто фотозона у розважальній локації. 

Пікнік 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 8

Не дарма на початку ми сказали, що “принцескор” десь перегукується з “коттеджкором”, про який ми також розповідали. Тому пікнік на свіжому повітрі просто в більш манірному стилі та більш вишуканому вбранні допоможе плавно перетворити з одного тренду в інший. 

Сюжети казок 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 9

Деякі сучасні “принцеси” не лінуються не лише підібрати вбрання, але й за допомогою нескладних деталей, таких, як наприклад, мітла чи чарівна паличка, відтворити улюблені діснеївські сюжети. 

Королівський інтер’єр 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 10

Якщо ж діснеївські принцеси здаються вам аж надто інфантильними, можете обрати джерелом натхнення справжні історичні епохи і відтворити на фото розкішні будні Марії-Антуанетти. Щоправда, тут доведеться попрацювати не лише над одягом, але й інтер’єром. 

Готичні казки 

Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 11
Як стати принцесою: що таке “принцескор” і як віддтворити цей тренд 12

Не всі принцеси живуть у яскравих палацах та носять бальні сукні. Ми знаємо казки з сюжетами, що подекуди нагадують, триллер. Там принцеси можуть мешкати в лісі та надавати перевагу дещо кантрі-шику. 

Читайте також: 8 найкращих костюмованих драм, які ви пропустили

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59