fbpx

«Як справи, насправді?»: стартував проєкт про емоційну підтримку за участю Джамали, Фоззі, ONUKA

«Як справи, насправді?»: стартував проєкт про емоційну підтримку за участю Джамали, Фоззі, ONUKA

На сайті yakspravy.org стартував проєкт-діалог з відвертими розмовами школярів, телеведучих, життєлюбів, співачок, волонтерок та внутрішніх мігрантів із психологами про те, чому важлива емоційна підтримка та що допомагає впоратися у складних ситуаціях.

«Як справи, насправді?»: стартував проєкт про емоційну підтримку за участю Джамали, Фоззі, ONUKA 1

«Як справи, насправді?» – це проєкт, який закликає прислухатися до свого внутрішнього стану, вчитися виражати емоції, а за потреби звертатися за психологічною підтримкою на гарячі лінії. Людям важко впоратися самотужки з емоційним тиском, а звернення за психологічною допомогою, на жаль, досі не є нормою. Міжнародна гуманітарна організація People in Need (PiN) започаткувала гарячу лінію емоційної підтримки. 

«Як справи, насправді?»: стартував проєкт про емоційну підтримку за участю Джамали, Фоззі, ONUKA 2

Експертки PiN розпочали проєкт-експеримент, а радше – проєкт-діалог, аби зробити нормою звернення за психологічною підтримкою. Спочатку розпитали людей на вулицях про найсильніші переживання. Виявилося, що їх турбує і виснажливе відчуття непевності, і страх за рідних, і ненависть до обмежень свободи, і невміння поводитися з людьми, які пережили втрату. 

«Як справи, насправді?»: стартував проєкт про емоційну підтримку за участю Джамали, Фоззі, ONUKA 3
Ярослав Лодигін

До проєкту доєдналася зіркова команда – Ната Жижченко (ONUKA), Олександр Фоззі Сидоренко, Анатолій Єрема, Анна Чередниченко та Олександра Гонтар. Вони обрали близьку для себе тему і відверто поспілкувалися з психологами на камеру, показавши, що страхи та тривоги не оминають нікого. Розмови можна подивитися за посиланням:  http://bit.ly/YSdialogs

«Як справи, насправді?»: стартував проєкт про емоційну підтримку за участю Джамали, Фоззі, ONUKA 4
Фоззі

Зазначимо, що на відео показана НЕ психотерапія, а саме інтерв’ю з психологом. Адже під час звернення до психолога спілкування завжди має бути конфіденційним.

Телефон гарячої лінії підтримки People in Need: 0 800 210 160 

Лінія працює цілодобово. Усі дзвінки безкоштовні та анонімні.  

До гарячої лінії підтримки People in Need варто телефонувати, якщо ви опинилися у складній ситуації, маєте питання, що викликає неприємні почуття, дискомфорт чи тривогу. Або просто є бажання розповісти: як справи, насправді. 

Проєкт створено за ініціативи Чеської неурядової гуманітарної організації People in Need і фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59