fbpx

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б’юті-трендів

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б’юті-трендів

Поки погода нас не примушує загортатись у теплі речі з ніг до голови, у нас є натхнення пережити осінь у яскравих та звабливих образах, які дозволяють відкрити у собі нові грані краси. Ми вже вивчили останні б’юті-тренди і обрали ті варіанти самовдосконалення, які пропонуємо протестувати вже цього місяця. 

Мікро-чубчик 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 1

На зміну чубчику-шторці приходить мікро-чубчик, який встигли приміряти на себе Зендайя, Емма Робертс та Холлі Беррі. Зіркові стилісти експериментують із зачіскою, роблячи чубчик то просто трохи вищим, ніж лінія брів, то зовсім маленьким, ледь спадаючим на чоло. Також мають місце варіації форми – це може бути геометричний прямий зріз, або ж розкуйовджений чубчик з легкою недбалістю. 

Тонкі брови 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 2

Протягом останнього десятиліття хедлайнери індустрії краси вчили нас не вищіпувати брови, а навпаки – доглядати за ними так, щоб вони росли густішими. Що ширшими та пухнастішими вони ставали за допомогою косметики та спеціальних процедур, то рафінованішим виглядав б’юті-лук, що наслідував вигляд топових моделей. Проте зараз покоління Z, одержиме трендами 90-х, встановлює порядок денний. Тому з їхньої легкої руки товщина брів знову поступово йде на спад. Тим більше, що такі ікони стилю молодого покоління, як Белла Хадід та Ліла Мосс вже підтримують тенденцію, позуючи в соцмережах з відверто вузькими бровами. 

Підводка в стилі 90-х

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 3

Якщо ви шукаєте спосіб, як освіжити мейкап прямо зараз – вам знадобиться лише чорний олівець. Спробуйте підвести ним верхне та нижнє повіко з внутрішнього краю – як було модно в 90-х. У якості референсу можна використовувати фото моделей практично вже забутої епохи “героїнового шику”. 

Стрази та стікери в мейкапі 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 4

Якщо ще пару сезонів тому, після виходу серіалу “Ейфорія”, в моду увійшли блискітки у форматі глітеру, то зараз цей блиск має тенденцію розширити масштаб і переростити у формат оздоблення стразами та об’ємними стікерами. Так, на роботу чи батьківські збори ви навряд використаєте такий б’юті-декор, але на вечірку чи сімейне свято мейкап з кристалами виглядатиме доволі оригінально, яскраво та іронічно – дайте шанс такому прояву краси.

Стрази на нігтях 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 5

Якщо вам здався надмірністю мейкап з декоративним камінням, це ще не все – цієї осені навантаження блискучими стразами актуальне і в манікюрі. Б’юті-хантери кажуть, що це чудовий спосіб підняти собі настрій хмарними осінніми ранками, а нейл-майстри вбачають у оздобленні простий спосіб, як зробити мінімалістичний манікюр трохи елегантнішим.  

Матова шкіра 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 6

Після повальних тредів на блискучу та навіть вологу “йога-скін” чи “дельфінову шкіру”, цієї осені мейкап-гуру знову повертаються до чистого матового покриття без зайвих шарів скульптора, бронзерів та рум’ян. Less is more – такий девіз візажистів цієї осені, коли справа стосується тонування. 

Рожеві тіні 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 7

Нове життя в макіяжі отримав й рожевий колір. Спеціалісти пояснюють це тим, що рожева палітра має потужний терапевтичний ефект і здатна вплинути на підвищення настрою та зменшення емоційного вигорання. А цієї осені, напередодні сезонної депресії та чергової хвилі пандемії це, як ніколи, актуально. Тому зараз візажисти радять мати в косметичці рожеві тіні або рум’яна, які можна використовувати у мономакіяжі. 

Negative-space манікюр

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 8

Малюнки на нігтях експерти вважають “so last season”. Тоді як цієї осені вони рекомендують спробувати покриття в стилістиці negative-space з простими трафаретними фігурами. 

Ультра-довгі вії 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 9

Нарешті цього сезону свої правила гри диктують вії, довжина яких може сміливо сягати повік. І неважливо, як ви цього досягнете – за допомогою косметики чи накладних вій. Головне – результат, який збільшить розмах ваших вій та зробить пронизливим погляд. 

Веселковий мейкап 

Як причепуритись цієї осені: 10 безперечних б'юті-трендів 10

Різнокольоровий мейкап повік цієї осені натхненний ностальгією за вайбами 70-80-х та розквіту “Студії 54”. Саме тому в ньому цьогоріч немає жодних правил і меж – ви можете експериментувати з кольором, насиченістю, текстурами, абстрактністю, блиском – не стримуйте себе ні в чому. Відтепер можна все й одразу! 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59