Аби улюблена косметика прослужила вам якомога довше, потрібно враховувати не лише термін придатності. Важливими є і умови зберігання, особливо в спеку. Щоб улюблені парфуми не втрачали аромат, а помади не розтікалися, варто дотримуватись наступних правил.
Не тримайте доглядову косметику у ванній кімнаті. Засоби для догляду влітку потрібно зберігати в холодильнику. Мова про:
- Косметику, що містить ретинол, вітамін С та будь-які натуральні інгредієнти.
- Засоби від набряків, патчі та маски на тканинній основі, що після охолодження мають посилений ефект.
- Лікувальну косметику. Завжди уважно читайте склад, адже у ній теж можуть бути чутливі до підвищеної температури складники.
- Засоби для засмаги. Не зважаючи на те, що всі звикли тримати їх під сонцем на пляжі, їх теж варто зберігати у холодильнику. Це уповільнить руйнування складників, що захищають від ультрафіолету.

До речі, зберігати б’юті продукти поруч із сиром та ковбасою також не варто, адже косметика може вбирати у себе аромати. Ідеальний варіант — спеціальні міні-холодильники, підбірку яких дивіться тут.

А от що не не потребує зберігання у холодильнику:
Парфуми у спеку зберігайте у темному та прохолодному місці, адже перепад температур та сонячне світло можуть зруйнувати структуру композиції. Також на формулу аромату вплине і холод.

Декоративну косметику потрібно зберігати подалі від сонця. Не варто складати тональні креми, туші, олівці для очей та помади у холодильник, адже їх текстура може змінитись.
Також не можна зберігати в холоді усі порошкоподібні декоративні засоби: тіні, пудри та рум’яна. При потраплянні вологи вони швидко зіпсуються.

Не зберігайте декоративні засоби у сумках та кишенях. Косметику потрібно складати у щільні косметички, що не пропускають світло та зберігають оптимальну температуру.

А от косметичні палітри складати стовпчиками не рекомендується. Вони мають термін придатності близько року, тому варто завжди тримати усі набори перед очима.

Очищуйте інструменти після кожного нанесення макіяжу, щоб не розмножувались бактерії. Це можна зробити звичайним милом. А ще дуже важливо не зберігати пензлики на відкритому повітрі та ворсом вгору, щоб на них не накопичувався пил та мікроби. Завжди складайте їх у зручний чохол.

Щільно закривайте усі кришки, щоб до косметики не потрапляв кисень, бактерії та пил. Адже це може перетворити корисний засіб на дуже небезпечний.
