fbpx

Як підтягнути обличчя без зусиль: що таке м’юінг

Як підтягнути обличчя без зусиль: що таке м’юінг

Нову техніку вдосконалення форми обличчя нам показав хитрий алгоритм YouTube. Якщо ви підписані на б’юті-канали та передивилися усі трендові відео – від тьюторіалу по похмільному макіяжу до 25-ступеневого догляду від Лів Тайлер – тоді вас у рекомендаціях починає наздоганяти дещо дивне – відео по м’юінгу, де люди показують свої результати “до” та “після”. Треба зазначити, вони вражають – вилиці стають виразнішими, підборіддя – гострішим, риси обличчя – витонченішими. Нам стало цікаво, тож ми вирішили дізнатись більше про новий спосіб зберегти молодість та красу. 

Що таке м’юінг 

Як підтягнути обличчя без зусиль: що таке м'юінг 1

М’юінг – це техніка виправлення прикусу, яку започаткував ортодонт Майк М’ю. Саме на його честь, як нескладно здогадатися, і названа методика. М’ю – спадковий лікар і довго вивчав роботи батька – хірурга оральної реконструкції Джона М’ю щодо еволюції будови щелепного апарату людини. Перші вправи для рота, які допомагали м’яко відрегулювати кістки черепа, зміцнити піднебіння і допомогти виправити прикус, Джон М’ю розробив ще у 1970-х. Але вдосконалив їх та популяризував його син Майк, який завів свій канал на YouTube, де почав навчати людей, як тримати язик за зубами. У прямому значенні слова! 

На меті Майк М’ю мав загальне оздоровлення організму, а не естетику обличчя. За його спостереженнями, багато проблем з поставою, а також біль в шиї та спині, пояснюються неправильним положенням язика у роті. Причому така “неправильність” – повальна проблема сучасного покоління. Через те, що за останні десятиліття повністю змінився тип харчування, це спричинило порушення роботи щелепних м’язів. Люди дедалі частіше надають перевагу м’яким та навіть рідким продуктам, їдять невеличкими порціями, а то й зовсім пропускають прийоми їжі. Тоді як саме процес пережовування твердих продуктів зміцнює щелепу, дозволяючи уникнути багатьох проблем, що впливають на загальне здоров’я організму, налагодити дихання носом, якщо є порушення, та навіть позбавитись апное.  

У чому полягає техніка 

Ортодонт стверджує, що природнє положення язика – це коли він щільно прилягає до піднебіння. Саме цей тиск на верхню щелепу з часом підкорегує овал обличчя, усуне друге підборіддя і загальну млявість рис обличчя. У кого з першого разу не виходить знайти комфортне та правильне положення язика, адепти м’юінга радять спочатку зробити “натягнуту” посмішку, а потім крізь зуби промовити звук “нь”, притискаючи при цьому язик до верхньої частини ротової порожнини. Важливо також відслідковувати, аби верхній та нижній ряд зубів були стиснуті між собою. 

Як підтягнути обличчя без зусиль: що таке м'юінг 2

Оскільки техніка має задіяти м’язи язика та щелепи, тут, як і в будь-якій гімнастиці, важливий ефект наполегливого повторення, поки положення язика не стане звичкою. Для початку запрограмуйте себе: оберіть дії, які будуть вам нагадувати про положення язика в роті. Наприклад, пообіцяйте собі, що кожного разу, коли ви берете до рук телефон, ви маєте зробити вправу язиком. Чи ввечері, коли приймаєте ванну або вмикаєте улюблений серіал. 

На що випливає м’юінг 

Крім язика, задіяними у вправі виявляються також шия та підборіддя. У разі зміцнення та розвитку, вони можуть не тільки скорегувати прикус, але і дати “побічний” ефект на обличчя. Підборіддя починає трохи видаватися вперед, стаючи гострішим. Зміцнюються вилиці, контур обличчя стає чіткішим. При регулярній практиці вправи допомагають боротися з набряками, усунути “брилі” та друге підборіддя. 

Цікаво, що на цю мить практично немає переконливих наукових досліджень, що така техніка справді працює. Проте кого це цікавить, коли у соцмережах майорять десятки особистих історій із заголовками, на кшталт “Як м’юінг змінив моє обличчя та життя за 6 місяців”.  

Як підтягнути обличчя без зусиль: що таке м'юінг 3

А сам лікар М’ю в інтерв’ю The Times каже: “Я щодня спостерігаю за десятками людей, які не використовують свій генетичний потенціал у роботі щелепи. Якщо не почати виправляти це прямо зараз, ми помремо молодшими, менш щасливими та менш привабливими”. 

В будь-якому разі, подібна гімнастика кращий варіант для корекції обличчя, аніж хірургічне втручання чи ін’єкції. Але щоб побачити перші результат, потрібен час – одразу попереджають послідовники м’юінга. У когось перші результати помітні лише за рік. Тому починайте діяти вже зараз! 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59