fbpx

Як хмаринка: cloud skin – новий тренд у догляді за шкірою

Як хмаринка: cloud skin – новий тренд у догляді за шкірою

Б’юті-тренди, які диктують світу корейські спеціалісти, важко навіть намагатись наздогнати. Поки по обидва боки океану мисливиці за красою освоювали техніку glass skin та mochi skin, азійські майстри знайшли новий спосіб виглядати неперевершено. Європейські експерти з косметології та макіяжу підхопили хвилю і дали їй зелене світло в рамках Лондонського тижня моди AW 20. Спойлер: можливо, вам доведеться відправити у смітник свій хайлайтер.

Що таке cloud skin

Як і будь-який тренд, надмірне сяйво та вологість шкіри, які пропагували нам попередні віяння, набридли б’юті-експертам. Тепер вони як і раніше наполягають на тому, що красива шкіра — це здорова та свіжа шкіра, але радять досягти натуральності в інший спосіб. На відміну від glass skin, cloud skin пропонує набути матового м’якого фінішу зі згладжуванням усіх пор та нерівностей і без явного блиску.

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 1

Романтична назва тренду має кілька пояснень. Найпопулярніші з них — це асоціація з чистою, непрозорою, але м’якою і начебто багатошаровою текстурою хмаринки. Інша ж версія стосується погоди. Мовляв, шкіра виглядає такою “заблюреною”, коли не видно жодних недоліків, як в туманний хмарний день.

Як досягти ефекту сloud skin

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 2

Цікаво, що сloud skin – це комплекс із правильного догляду та певного мейкапу, і одне не можливе без іншого. Тобто, спочатку потрібно довести шкіру до бездоганності за допомогою косметологічних процедур та домашнього догляду, а вже потім братися створювати м’який та матовий, як у хмаринки, фініш.

Догляд

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 3

У догляді важливо використовувати не агресивні засоби, особливо це стосується етапу очищення та тонізації — без спирту та кислот. Підходять лише делікатні текстури молочка для вмивання та пінки. Далі потрібно звернути увагу на зволожуючі засоби. Для “захмарного” вигляду слід відмовитись від олій для обличчя та надто жирних кремів. Ідеально підійдуть легкі зволожуючі засоби — сироватки, безолійні креми, емульсії. Окремою сходинкою вважається застосування сонцезахисного крему – cloud skin передбачає чисту шкіру без засмаги та пігментації.

Мейкап

Для першого шару мейкапу варто обирати багатофункціональні матуючі засоби, які грають роль основи для макіяжу, корекції малих недоліків та приховання більших. Причому візажисти рекомендують наносити основу чистими пальцями, а не пензликом чи спонжем, саме для досягнення трохи розмитих контурів, як у ефекту блюра.

Ключовим кроком є використання прозорої пудри. Саме вона додає потрібної м’якості та пухнастості, як у хмар на небі. Особливо потрібно опрацювати ділянки навколо очей та на крилах носу, злегка пройтись по лінії щелепи, а вже потім нанести пудру на чоло. Але тут теж є лайфхак: варто не просто нанести пудру звичними “поплескуючими” рухами, а пройтись пензликом вздовж лінії волосся, і тоді пудра сама поступово рівномірно розсіється по чолу. В результаті зона між бровами буде виглядати злегка підсвіченою (але не блискучою чи спітнілою).

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 7

Поверх цього шару можна зробити ще один — виділити необхідні місця матуючою пудрою з тоном. Ну а наприкінці не завадять ніжні рум’яна, які важливо наносити не на щоки, а у напрямку від вилиць до скронь.

Останнім штрихом можуть стати брови, якім потрібно надати пухнастого та не глянцевого вигляду. Тому у фаворі олівці і тіні замість гелю.

Косметика для cloud skin

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 8

Замовити: makeup.com.ua

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 9

Замовити: maccosmetic.com.ua

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 10

Замовити: beautysmart.com.ua

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 11

Замовити: notino.ua

Як хмаринка: cloud skin - новий тренд у догляді за шкірою 12

Замовити: couleur-caramel.com.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59