fbpx

Як фешн-бренди допомагають у боротьбі з коронавірусом

Як фешн-бренди допомагають у боротьбі з коронавірусом

Відомі світові бренди, які займаються виготовленням одягу, косметики і парфумерії, кинули сили на боротьбу з епідемією коронавірусу, перейшовши до виробництва спецодягу та засобів дезінфекції. 

Французька корпорація Kering запускає виробництво безкоштовних медичних масок в майстернях компаній Balenciaga і Yves Saint Laurent. Kering також обіцяє передати в лікарні Франції 3 мільйони масок, які корпорація закупила в Китаї. Крім того, компанія пожертвувала кошти Інституту Пастера для досліджень Covid-19.

Італійський бренд Prada в Монтоне почав виробництво медичних масок і спецодягу. Prada збирається передати лікарням Тоскани 80 тисяч захисних комбінезонів і 110 тисяч медичних масок.

Як фешн-бренди допомагають у боротьбі з коронавірусом 1

Інший італійський бренд Armani збирається розпочати пошиття одноразових медичних халатів на своїх фабриках. Сам Джорджіо Армані виділив майже 1,4 мільйона доларів лікарням Італії, в тому числі великим медустановам в Римі та Мілані для боротьби з коронавірусом. 

Як ми вже повідомляли раніше, концерн LVMH на трьох заводах, які випускають парфумерію для Christian Dior, Givenchy і Guerlain, тепер виробляє безкоштовні антисептичні засоби для рук.

Як фешн-бренди допомагають у боротьбі з коронавірусом 2

А от французький косметичний бренд L`Occitane пожертвував медичним працівникам Франції і Великобританії 35 тисяч кремів для рук. Адже їм доводиться мити обробляти руки грубими дезінфікуючими засобами набагато частіше, ніж зазвичай.

https://www.instagram.com/p/B-M18roKXSC/

До боротьби з пандемією долучились й українські бренди. Ми вже писали, що виробництво захисних костюмів для медиків запустила дизайнер Світлана Бевза. Зараз її ініціативу підтримали друзі та колеги, які задіяли власні ресурси, аби безкоштовно доставляти медикам України необхідний спецодяг. 

https://www.instagram.com/p/B-KmdTiHw9p/

А український бренд Wildwood, який спеціалізується на виробництві шкіряних виробів, на час карантину перелаштував своє виробництво під пошиття 6-шарових багаторазових захисних масок для обличчя.

Команда бренду безкоштовно надсилає їх усім, хто звертається на стрінку Wildwood в інстаграмі. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59