fbpx

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об’єдналися заради дітей

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об’єдналися заради дітей

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, відбудеться трансляція благодійного мультижанрового шоу «Я з тобою», мета якого — зібрати гроші для дітей, постраждалих від війни. Допомогти може кожен глядач! 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 1

1 червня о 21:00 вмикайте YouTube Нового каналу, СТБ або ефір телеканалів СТБ, М1, UA:Культура, дивіться трансляцію та запис безкоштовно на медіасервісі MEGOGO у розділі «Шоу» та на OLLTV, а також 5 червня на телеканалі “Прямий”. 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 2

Сьогодні весь світ приголомшує кількість постраждалих від війни в Україні дітей — за офіційними даними, це понад 689 дітей, з яких 243 загинули, а 446 поранені. Це статистика, яка не включає психологічних травм, яких так чи інакше зазнали більшість маленьких українців. Заради них Hands Production об’єднав українських вокалістів, музикантів, хореографів та циркових артистів у мультижанровому благодійному шоу «Я з тобою», яке вийде на екрани у Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч цей день є не просто символічним святом, а закликом до дій — нагадуванням про те, що наші діти страждають прямо зараз, але ми в змозі їм допомогти. 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 3

Заради цієї мети сьогодні на одній сцені зійдуться Onuka, Pianoбой, піаніст-віртуоз Євген Хмара, гурт Probass&Hardi, який змусив усіх українців наспівувати «Доброго вечора, ми з України», артисти Cirque du Soleil Анатолій Залевський та Оксана Пилипчук, чотириразова чемпіонка світу з танців на пілоні Наталія Татаринцева, одна з найгнучкіших людей світу, рекордсменка «Книги світових рекордів Гіннеса» Руслана Крутась та інші артисти світового рівня.

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 4

Зібрати кошти для дітей допоможе проста система пожертв через QR-код, розміщений на екрані під час трансляції шоу. Кошти підуть у БФ «Твоя опора» та ГО Junior.  

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 5

«Я думаю, що офіційні цифри щодо жертв серед дітей під час війни — значно занижені, ми навіть не знаємо справжньої статистики. Причому йдеться не лише про тих, хто загинув і поранений, а й про дітей, які були незаконно вивезені за кордон. Але навіть ті, кого не торкнулась війна фізично, переживають зараз посттравматичний синдром — трагічний досвід, якого немає у більшості дітей країн цивілізованого світу. І з цим треба працювати. Тому для нас честь сьогодні виступати в рамках шоу, кошти з якого будуть спрямовані на необхідну допомогу дітям, від яких залежить наше майбутнє в найпрямішому сенсі слова», — каже співачка Onuka.

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 6

Аби створити масштабне шоу, засновники Hands Production запросили до участі 45 артистів та 70 учасників режисерського, адміністративного та технічного складу, всі з яких долучились до проєкту абсолютно безкоштовно. 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 7

Автори «Я з тобою» нарешті можуть розкрити таємниці підготовки та зйомки шоу, які відбувались у Тернополі, в обласному драматичному театрі в умовах суворої секретності. На такі кроки організатори вимушені були піти задля безпеки артистів та глядачів, оскільки це перше шоу такого масштабу в Україні, яке відбулося у закритому приміщенні. 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 8

«Це перший наш виступ за час війни не для військових, а для цивільного населення — тим паче для дітей. Протягом останніх трьох місяців ми багато виступали на станціях метро у різних містах України, де я бачив на власні очі, як війна змінила звичний хід речей і відібрала у дітей дитинство. Ми бачили сім’ї, що живуть у вагонах, ми бачили школи, облаштовані прямо на платформах, парти, що стоять на станціях метро. Але ми також бачили, як діти облаштували ці куточки, як вони збиралися на уроки під обстрілами, як вони разом з художниками перетворювали станції метро на яскраві арт-простори і вдихали життя у похмуру обстановку. Тому ми не могли не взяти участі у сьогоднішньому проекті, який, сподіваюсь, збере максимальну кількість грошей на ініціативи, пов’язані з дітьми», — прокоментував свою участь в шоу Pianoбой. 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 9

«Сьогодні в нас немає просто артистів, спортсменів, політиків — сьогодні ми всі українці. Хто може щось робити від себе — повинен це робити. Тому коли в Україні налічується вже близько 700 постраждалих від війни дітей, неможливо залишатись остронь. Я дуже сподіваюсь, що цим концертом ми зможемо зібрати кошти, аби допомогти дітям нашої унікальної незалежної країни», — розповів про свою роль в проекті музикант Євген Хмара. 

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 10

1 червня о 21:00 на вас чекає не просто видовище, сповнене краси та емоцій, це ваша можливість допомогти дітям. Їм потрібна наша турбота. Їм потрібні світлі радісні переживання навіть під час війни. Зробимо їх щасливішими разом.

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей 11

Більше інформації — на сайті iamwithu.com.ua

Фото – Андрій Волошин, Тарас Йордан 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59