fbpx

«Я приходила кожен день і шукала його»: Емма Вотсон розповіла, як закохалась у Тома Фелтона

«Я приходила кожен день і шукала його»: Емма Вотсон розповіла, як закохалась у Тома Фелтона

Актриса, яка зіграла Герміону Ґрейнджер у франшизі чаклунських фільмів, згадала про свою закоханість у Тома, який виконав роль злодія Драко Малфоя та поділилася цікавими подробицями.

Шанувальники Гаррі Поттера з нетерпінням чекають 20-річчя франшизи, коли мегазірки фільмів зустрінуться у спеціальному випуску. Напередодні прем’єри 31-річна Емма Вотсон розповіла, що пам’ятає точний момент, коли вона закохалася у свого колишнього партнера по фільмам 34-річного Тома Фелтона.

«Я приходила кожен день і шукала його»: Емма Вотсон розповіла, як закохалась у Тома Фелтона 1

Вона згадує: «Я зайшла в кімнату, де ми проводили репетицію. Завдання, яке нам дали, полягало в тому, щоб намалювати, як, на нашу думку, виглядає Бог. Том намалював дівчину в кепці задом наперед на скейтборді. І я не знаю, як це сказати – я просто закохалася в нього. Я приходила кожен день і шукала його номер в викличному листі, і якщо його ім’я було там, то це був надзвичайно захоплюючий день».

Тому було 14 років, коли в 2001 році вийшов перший фільм про Гаррі Поттера, а Еммі лише 11. Вони обидва знялися у всіх восьми фільмах про Гаррі Поттера.

«Я приходила кожен день і шукала його»: Емма Вотсон розповіла, як закохалась у Тома Фелтона 2

«Він був на три роки старший за мене, і тому я була для нього як молодша сестра», – поділилась Емма у шоу.

Незважаючи на те, що пара роками були в центрі чуток про те, що вони зустрічаються, між ними нічого не було, хоча Фелтон зізнався, що знав про таємну закоханність Емми.

«Я став дуже захищати її. Я завжди був до неї небайдужий і це триває донині. Це завжди було щось схоже на спорідненість», – сказав Том.

З тих пір, як зйомки Гаррі Поттера завершилися, пара залишилася близькими друзями – у 2019 році Том опублікував знімок, на якому він вчить Емму грати на гітарі в Південній Африці.

«Я приходила кожен день і шукала його»: Емма Вотсон розповіла, як закохалась у Тома Фелтона 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59