fbpx

Alina Pash не братиме участі у Євробаченні-2022

Alina Pash не братиме участі у Євробаченні-2022

Українська співачка Alina Pash не братиме участі у Євробаченні після перемоги на національному відборі. Таке рішення ухвалив на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022. 

Напередодні виконавницю звинуватили в незаконному в’їзді на територію Криму у 2015 році — доказом цьому називали недійсний відповідний документ, який співачка надала перед участю у відборі. Згодом Оргкомітет отримав підтвердження цьому — офіційну відповідь Державної прикордонної служби щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику. 

Згодом співачка зробила заяву у своєму акаунті в соцмережі:

«Я громадянка України, Я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ. У що вилилась ця історія – це зовсім не те, що Я закладала у свою пісню.

Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України.

Alina Pash не братиме участі у Євробаченні-2022 1

Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59